Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Örülnétek ha a párotok születé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örülnétek ha a párotok születésnapotokon kérné meg a kezeteket? Vagy inkább egy átlagos napon lenne jó?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 21:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Születésnapon semmiképpen sem, az egész más ünnepnap. Legyen csak mindkettö külön.
2011. ápr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
92%
Akkor mar nem lest átlagos nap :).
2011. ápr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Én egy átlagos napnak jobban örülnék.

Számomra jelent olyan sokat a dolog, hogy nem szeretném ha szülinapon, névnapon, karácsonykor stb bármilyen ilyen nagyobb alkalommal kérné meg a kezem. Legyen ez egy külön nap ami azért különleges mert megkérte a kezem. A szülinapomat külön ünnepelném.

2011. ápr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
92%
Szerintem a születésnap egy minden mástól független ünnep, ami az ünnepeltről szól... és amúgyis kár lenne összezsúfolni az ünnepeket egy napra... De legalább nem felejted el, hogy mikor történt! :D
2011. ápr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%
Vegyes. Annak örülnék, hogy megkér, de annak nem, hogy ilyen napon. Kicsit olyan, mintha kapnék egy fazekat vagy egy portörlőt karácsonyra.
2011. ápr. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
77%
Mikor lenne esedékes ez a szülinap?
2011. ápr. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Kedves utolsó elég messze van még ez a szülinap, mert még csak jövő márciusba lenne.

De én is úgy gondolom, hogy jobb lenne egy "átlagos" napon megkérni meglepetés szerűen, mint előre megtervezni mindent. De azért ez még messze van. Addig csak meggyőzöm a párom, hogy így csinálja:)

2011. ápr. 16. 22:11
 8/20 Tubarózsa ***** válasza:
67%

Szia!

Nekem a 20.sznapomon kérte meg, nem bántam meg h igy lett nagyon-nagyon örültem neki, és örömmel gondolok a pillanatra(ez tavaly szept. volt). utolag mesélte még oktober lett volna ugyanis akkor voltunk 2évesek, csak arra nem emlékszünk h oktober hanyadikán is jöttünk össze...:D na szóval, nekem nem volt gond h sznap. erről nem beszéltünk mikor szeretném v mikor nem. örültem volna egy átlagos napon is, v karikor is. a lényeg h megkérte a kezem!:)

üdv 20L

2011. ápr. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem is mind1, hogy mikor kéred meg a kezét! Engem nem érdekelt, hogy nincsen + egy nap az évben amin ünnepelhetek! Novemberben kérte meg a párom a kezem a szülinapomkor és nagyon boldog voltam! Ünnepelni az évfordulót úgy sem akkor fogjuk hanem mikor össze jöttünk:)
2011. ápr. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
47%
Nekem tavasszal kérte meg, de közölte hogy majd júniusban kapom meg a gyűrűt szülinapomon. Így is lett. Nekem nem kell külön ajándék csak mert szülinapom van. Ha úgy vesszük szülinapomra kaptam egy vőlegényt aki imád. És én is őt. :)
2011. ápr. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!