Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nemesacél karikagyűrűről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemesacél karikagyűrűről vélemények?

Figyelt kérdés
Mennyire kopásállóak, nagyon látszik pl, hogy nem arany vagy ezüst? Webshopban nézegettem, ott nagyon szépek, de vajon a valóságban is?
2022. jún. 22. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Elsőre szép, de hamar kopik és csúnya lesz.

Akkor inkább ezüst: tovább tart és árban ugyanott vagy.

2022. jún. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Gagyi
2022. jún. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Jajj, ennyire ne legyünk már olcsó jánosok....
2022. jún. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Nem véletlenül annyira olcsó, egyáltalán nem tartós. Nem is nagyon értem, miért választják az emberek, mert 1) akinek nincs pénze normális karikagyűrűre, minek akar házasodni 2) ha csak azért veszi valaki, hogy legyen, de nem szándékozik hordani, annak minek? Anyakönyvvezetőnél, egyháznál, sehol sem kötelező tartozék.
2022. jún. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%

Nemesacél karika gyűrűm volt először a párommal annyira a nulla alatt keztük.

A mai napon is az ujjamon van úgy néz ki mint egy ezüst pedig már van pár éves.(Hála a jó istennek)

Nekem a legszebb ajándék amít kaptam

Pedig nem egy arany gyűrüm lett azóta (vastag karika is).

Ez a gyűrű soha nem feledteti az igaz szerelmet amít érzünk és a rengeteg megpróbáltatást amin átmentünk.A "jóindulatú" drukkolóink ellenére.

2022. jún. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalat:

nekünk titánium van.

Sokkal strapabíróbb, mint az arany. Az aranynak az ára "szép", és sokan ebben mérik a házasság, a szerelem árát, főleg, akik úgy nyilatkoznak, hogy akinek nincs arany, az minek házasodik.

Az arany karcolódik, a titánium nem. És igen, olcsóbb. Kell a fenének a százezres karcolódó aranygyűrű!

2023. febr. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!