Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mi a véleményetek a nemesacél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a nemesacél karikagyűrűről? Miért választottátok? Meg vagytok elégedve vele? Akinek van, tudna mellékelni róla képet? :-)

Figyelt kérdés
2015. szept. 11. 18:00
 1/2 Ternó válasza:

Én kipróbáltam egyett, kb 1 hétig volt olyan amilyen, azt neki állt kopni, mindig zöld volt az ujjam tőle...

Szóval én nem ajánlom....

2015. szept. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Előző: téged csúnyán átvághattak, a nemesacéltól nem lesz semmilyen színű a bőröd (hiszen protéziseket is gyártanak belőle, és ezzel csavarozzák össze a törött csontokat is, igen ritka hogy valaki allergiás legyen rá), valószínűleg egy rosszabb minőségű, rézzel vagy nikkellel 'kipótolt' ékszert adtak el neked nemesacélként (nikkel egyébként az orvosi acélban is van, de az igazi nemesacélból kiváló nikkel mennyisége elhanyagolható).

Én a pártján vagyok, de erről már beszéltünk egy másik kérdés alatt :)

2015. szept. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!