Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Heves megye, mátra kornyékén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heves megye, mátra kornyékén van e olyan fotós aki elvállalna egy meleg par eljegyzesi fotozasat?

Figyelt kérdés

2022. júl. 5. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A pénznek nincs neme 😁
2022. júl. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%

azmiaz hogy eljegyzési fotózás? és hol lenne? Mennyitek van rá?


Írjatok esetleg privit

2022. júl. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezt szerintem érdemesebb maguktól a fotósoktól kérdezni, nem egy ilyen vegyes és igen hullámzó színvonalú oldalon.


A fotósok szolgáltatók, fotózásból élnek. Része a munkájuknak, hogy ráajánlat kéréseket kapnak. Ha valamilyen ideológiai okból esetleg nem akarnak egy munkát elvállalni (legyen az akár a megrendelő szexuális beállítottsága, vagy csak testalkat, esztétikai vagy bármilyen egyéb szempont), azt majd ő közli.


Magyarországon (is) nagyon kiélezett a meleg kérdés, megosztja az embereket. Biztos vagyok benne, hogy van olyan a fotósok közt, aki egyáltalán nem hajlandó meleg párokat fotózni, de ugyanígy biztos vagyok benne, hogy olyan is van, aki kimondottan lehetőségként tekint rá, hogy a meleg közösség felé nyisson és még örül is egy ilyen felkérésnek. Nehéz megtippelni, hogy melyik táborban vannak többségben, de szerintem a fotósok többségének mindegy, hogy kit fényképeznek és nem csinálnak ilyesmiből ügyet.


Az sem feltétlenül biztos, hogy muszáj helyben keresni fotóst. Az esküvői fotósok elég sokat szoktak utazgatni, az ország másik végében, vagy akár külföldön is fotóznak.

Mindenképp inkább a képek alapján válasszatok egy jó fotóst és akinek a munkája tetszik, azt kérdezzétek meg, hogy van-e problémája melegek fotózásával, vagy elvállalja.

2022. júl. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!