Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha osszevesem a volegenyemmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha osszevesem a volegenyemmel, apos mindig kioktatja a volegenyem higy vigyazzon a penzere nehogy kizsakmanyoljam. Normalis is hogy nem birom mar es ellenszenves lett?

Figyelt kérdés
Megjegyeznem a lakas amiben elunk fele-fele aranyban volt fizetve, de apos most is azzal oktatja a fiat hogy o ugyan nem jarul hozza anyagilag olyan dolgokhoz amikhez nekem is kozom van, nehogy kizsakmanyoljam (eddigse kerult semmi az en nevemre oaltala). Amugy nem szarmazom szegeny csaladbol, szuleimnek 2 haza van, nagy telekkel de apos megis azt kepzeli hogy oket akarjuk kizsakmanyolni. Hogy tudhatnam ezt kezelni ha tudom hogy ilyeneket mond a hatam mogott?
2022. aug. 11. 12:22
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Elnezest a felreirasokert, telefonrol irok
2022. aug. 11. 12:23
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tűrném ezt a lealacsonyító hímsoviniszta hozzáállást a kedves papától. Kérd meg a vőlegényedet, hogy beszéljen az apjával, hogy a bunkó, buta hozzáállásával titeket ne traktáljon és tartsa tiszteletben a menyasszonyát.
2022. aug. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Anyósom ugyanezt csinálta velem, csak nekünk nem volt közös otthonunk. Elküldtem a tapló k.va anyjába és megkapta, hogy az én anyám fiaként kezeli a párom, ő miért nem bír normális emberi lényként viselkedni, főleg bízni a felnőtt, 30 éves gyerekében? A vicc az volt, hogy a szüleim segítettek lakáshoz, amibe aztán beköltöztünk, amíg a vén picsa ült a szemétdombján és a fiától is sajnálta, mert tőlem féltette. Örömmel töltött el megüzennem neki, hogy bocsi, de ez az *én* házam és ide ő nem jöhet be, nehogy valamit ellopjon bosszúból. A párom sem tartja vele már a kapcsolatot azóta, azt mondta neki, hogy addig nincs miről beszélni, amíg nem akad le erről a gondolatmenetről.


Még jó, hogy ellenszenves számodra, kinek nem lenne ellenszenves egy olyan ember, aki elvitatja az eredményeit és egy ócska ringyónak állítja be a másikat? Rohadjon rá az ilyenre a pénze.


A párod hogy vélekedik róla? Sajnos ő a közös metszet köztetek, rajta múlik, hogy te mennyire vagy kitéve ennek a szarnak és magadrahagyva az apjával szemben.

2022. aug. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az apóst leszrnám, és inkább azzal foglalkoznék, hogy közös ház már van, eljegyzés van, házasság még nincs, és már is rendszeresen veszekedtek?
2022. aug. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

A legrosszabb az hogy ezeket a hatam mogott mondja, igy nincs is ahogy lereagaljam. A parommal is allandoan kotekszik, osztja az eszt ha jelen vagyok, ha nem vagyok ott akkor meg ugy latszik engem beszel ki.

Egy par honapja kerulom aposek latogatasat, mert beleuntam hogy ilyen, minden latogatas arrol szolt hogy hogy probalja raeroltetni a sajat gondolkodasat rank.

2022. aug. 11. 12:46
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynincs lehetőséged reagálni. Hívd fel, vagy kérdezz rá, ha elmentek, hallgasd meg, mit válaszol. Lepd meg, hogy ne tudjon felkészülni. Akkor majd hebeghet.
2022. aug. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Eleve miért újságolja el a pasid mindenkinek, hogy összevesztetek? Nekem ez már önmagában gond lenne, hogy kettőnél többen vagyunk a kapcsolatban...
2022. aug. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Megmondom őszintén, nem apósod az igazi probléma, hanem a párod. Csak nekem fura, hogy apósod a hátad mögött mondja ezeket, mégis tudomásod van róla? Nekem erről üvölt, hogy a párod azért közvetíti ezt feléd, mert egyetért vele vagy legalábbis célja van vele. Hogy mi, azt nem tudom. Másrészt, lehet én vagyok a fura, de ha van egy konfliktus a magánéletemben, akkor azt nem teregetem ki mások elé, mint egy sértett kisgyerek. Ha akkora a baj, akkor szakítok, ha nem, akkor elsimítom és nem másokat szórakoztatok a "nézzétek, milyen szar ember mellett vagyok" című műsorral.


Mindenesetre fura

2022. aug. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A párodnak kell kiállnia érted. Senkinek nem tökéletes a családja, minden szülő a "legjobbat" akarta és tényleg. Viszont amint rájön a párod, hogy ez nem jó, akkor ő máshogy csinálja és nem traktár ezzel. Ha nem tud kiállni érted akkor mire terveztek jövőt?
2022. aug. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez nekem is fura azért. Elsősorban a pároddal ülj le és szépen mond meg neki hogy ez nem természetes dolog amit apos mond rólad.Lehet párod nem meri mondani az apjának hogy nincs igaza így hallgat elhalgatja a hülyeségét.Gondolom azért mondja el párod neked mert fontos vagy neki neki is rosszul esik ahogy az apja beszél vele.Meg rólad elvégre egy pár vagytok.
2022. aug. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!