Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha osszevesem a volegenyemmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha osszevesem a volegenyemmel, apos mindig kioktatja a volegenyem higy vigyazzon a penzere nehogy kizsakmanyoljam. Normalis is hogy nem birom mar es ellenszenves lett?

Figyelt kérdés
Megjegyeznem a lakas amiben elunk fele-fele aranyban volt fizetve, de apos most is azzal oktatja a fiat hogy o ugyan nem jarul hozza anyagilag olyan dolgokhoz amikhez nekem is kozom van, nehogy kizsakmanyoljam (eddigse kerult semmi az en nevemre oaltala). Amugy nem szarmazom szegeny csaladbol, szuleimnek 2 haza van, nagy telekkel de apos megis azt kepzeli hogy oket akarjuk kizsakmanyolni. Hogy tudhatnam ezt kezelni ha tudom hogy ilyeneket mond a hatam mogott?
2022. aug. 11. 12:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt hasonló szitu de nem anyós após mindegy ez nem Lényeg, én a páromat folyamatosan traktáltam azzal hogy figyeljen oda ne hagyja hogy telebeszéljék a fejét nincs igazuk. Vannak fontosabb dolgok is mindenki foglalkozzon a saját dolgával csak akkor ugrunk ha nagyobb a baj. Ennyi.
2022. aug. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
53%
Ezzel az a gond hogy leszarni nem lehet mert eleve családtag mindig ott lessz csak annyi hogy távolságot kell tartani vele. Nem engedném el páromat úgy hogy csak a párom van ott így persze hogy az apos azt mond amit akar. Ne higgye azt hogy amit ő mond az úgy is van.
2022. aug. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Úristen, mikor lesz már végre az esküvő? Másról sem szól ez a topic, csak rólad, hogy fehér öltönyben legyen-e a vőlegényed, hogy piros ing legyen-e rajta mikor menyecske ruhában leszel, hogy milyen legyen a harisnyatartód, hogy mikor háljátok el a nászt (először még szűz voltál, most már terhes vagy), hogy meg szeretnél hívni DNS teszttel felfedezett full ismeretlen "rokonokat", hogy mit kell mondani, amikor a legény megérkezik az eljegyzésre, "hogy szoktak lenni" az asztaldekorációk... Kihagytam valamit?

Ennyire nincsenek barátaid, akikkel ezt meg tudnád beszélni?

Azt pedig ne mondd, hogy nem te írod az összes ilyen kérdést, mert a stílus, az íráskép, a helyesírási hibák, az ékezetek hiánya minden kérdésnél ugyanolyan.

2022. aug. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!