Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Normális dolog egy ékszerüzlet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog egy ékszerüzletben hogy sem bevenni nem tudnak a gyűrűből, se kisebb méretet rendelni, se választékot mutatni 2-3 felett?

Figyelt kérdés

Tudom, ez legyen a legnagyobb bajom az Életben.🙏

De úgy megszerettem azt a gyűrűt amivel megkért a mostmár Vőlegényem. Csak sajnos nagy lett. Neki még azt mondták be lehet venni ha így alakul. Majd kiderült élesben, hogy a kövek miatt mégsem lehet. Aztán még hasonlót sem tudtak adni. Rendelésre azt mondta nem fog tudni ugyanilyet levenni sőt azt sem tudta megmondani mikor lesz a következő szállítás. Csak érdeklődöm neves nagy több üzletes ékszerboltban ez normális jelenség vagy "szerencsésen" kifogtuk?


2022. szept. 10. 18:07
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Sőt valamiféle megnyugtatás is jól jönne mert érzem, hogy bagatell dolog. Én pont az a típus vagyok akit vaskarikával is megkérhetett volna, de úgy megtetszett amit Ő választott valahogy abba benne volt Ő...
2022. szept. 10. 18:10
 2/12 anonim ***** válasza:
61%

En is megszívtam csak nem eljegyzésivel.

Olyan lábujjgyűrű ami hajlítgathato illetve tekergetni kell ha le-fel veszed. Az a része vékony mint valami cefnaszál. Kb 2 használat utan tört el.


Persze ki sem cserélik, nem csinaljak meg tartósra sem azaz pl hogy csak összenyomhato legyen, hanem nagyon maximum osszeforrasztják olyanra amilyen volt (azaz megint bírna 2 alkalmat csak)


Es nemesfém és nagynevű üzlet.


Olyan egyedi pedig, hogy googlen is nehezen találtam. Spirálszerű az a része amit fel kell tekerni a lábujjra.


És a két végén van 2 medál


[link]

2022. szept. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
És én is a baratomtol kaptam amiben benne van ő. Tudom mi ez az érzés.
2022. szept. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy kifogtatok egy lusta/tudatlan/kezdő ügyintézőt? Mert ez azért elő szokott fordulni több üzletes akármilyen boltban. Nem egyszer jártam úgy már mindenféle boltban (neves cipőbolttal, élelmiszerlánccal, telekommunikációs céggel stb), ahol vagy egy új ügyintéző képes volt felvilágosítást adni/megoldani a problémámat, vagy ha átmentem egy másik üzletükbe, ott érdekes módon szintén megoldották. Én lehet, megpróbálkoznék egy másik napon, amikor nem ugyanez az ember van.

Illetve ha több üzletes a bolt, nincs netes választéka esetleg?

2022. szept. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az együttérzést, a megértést. Esetedre azt tudom javasolni, hogy amikor az anyagiak engedik ötvössel készítessétek újra akár aranyból vagy majd mond valamit. Én is kerestem már képmást, de egyelőre még nem találtam.
2022. szept. 10. 18:20
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szépen be kell menni, és el kell kérni a panaszkönyvet. Be kell írni, hogy vásárláskor azt a tájékoztatást adta az eladó, hogy lehetséges a gyűrű szűkítése, most pedig ...blablabla, ahogy leirtad, csak tárgyilagosan. Tedd hozzá, így a gyűrű viselése nem lehetséges.

Esetleg megoldás lehet, ha más üzletükbe is benéztek, és ahol van a méretedben ugyanez, ott megpróbálod kérni a cserét, de ha franchise, akkor nem fogják.

Ebben az esetben még megoldás lehet, ha A üzletben kéred az árát, B üzletben megveszitek a kisebbet.

Honlapjuk, ügyfélszolgálatuk van? Sok esetben egy e-mail is elég, annak is van nyoma, így segítőkészebbek.

2022. szept. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
4-es második választás után nincs már harmadik lehetőségünk. Szerintem nem alkalmazott vagy legalábbis nem inkompetens volt akivel ma az üzletben másikat választottunk.
2022. szept. 10. 18:21
 8/12 A kérdező kommentje:

6-os árát nem kínálták csak utalványt amivel valóban caflathattunk volna távolabbi üzletbe, de ott sem tudta garantálni a készletet, mintha nem lenne összeköttetés vagy egy nyilvántartott árukészlet.

Arra, hogy rendelnénk az elsőből kisebbet is azt mondta, hogy az áru külföldről jön és sosincs ugyanaz a típus csak hasonló. De mikor mondtam hogy oké utalvány és két hét múlva visszanézünk arra is azt mondta nem tudja garantálni hogy két hét múlva új áru lesz.

Igazából mivel ma nem az utalványt választottunk hanem abból a 2-3ból egyet, így ezzel a céggel már úgysem tudunk mit csinálni. Illetve még ma is kaptunk egy rész utalványt mert kisebb árú gyűrűt választottam. De sanszos, hogy ide már nem megyünk vissza még azt sem levásárolni. Én mondjuk nem hagynám de most egyelőre nem ez érdekel.:/

2022. szept. 10. 18:27
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, de szerintem kifogtatok egy rossz ügyintézőt, aki le akart tudni titeket minél gyorsabban :(. Persze, tévedhetett az előző árus, és lehet, tényleg nem lehet bevetetni, de olyan a világon nincs, hogy nem tud távolábbi üzlettel kommunikálni, pl. felhívni őket, hogy van-e x áruból, ha nincs is központi árukészlet. Meg az is nevetséges, hogy nem tudja, mikor lesz új árukészlet... ilyen a világon nincs, hacsak nem egy rosszminőségi sufniboltról van szó.
2022. szept. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Valójában azt már tudjuk, hogy valóban nem lehet abból a típusból annyit bevetetni, mert reggel egy közeli ötvösnél kezdtünk és már ezzel az infóval felkészülve mentünk, hogy akkor cserélünk (méretet). Végül egy egész más jellegű gyűrűm lett amire ha csak ránézek az előzőt látom benne. Sosem gondoltam volna, hogy ebből ilyen érzelmi ügyet csinálok. Mostmár mindegy végülis. Köszi, hogy írtok!
2022. szept. 10. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!