Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Normális dolog egy ékszerüzlet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog egy ékszerüzletben hogy sem bevenni nem tudnak a gyűrűből, se kisebb méretet rendelni, se választékot mutatni 2-3 felett?

Figyelt kérdés

Tudom, ez legyen a legnagyobb bajom az Életben.🙏

De úgy megszerettem azt a gyűrűt amivel megkért a mostmár Vőlegényem. Csak sajnos nagy lett. Neki még azt mondták be lehet venni ha így alakul. Majd kiderült élesben, hogy a kövek miatt mégsem lehet. Aztán még hasonlót sem tudtak adni. Rendelésre azt mondta nem fog tudni ugyanilyet levenni sőt azt sem tudta megmondani mikor lesz a következő szállítás. Csak érdeklődöm neves nagy több üzletes ékszerboltban ez normális jelenség vagy "szerencsésen" kifogtuk?


2022. szept. 10. 18:07
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Kihagytam, hogy a helyen ahol vásárolta a gyűrűt simán elvették volna, hogy megnézik és valószínűleg bevesznek belőle...mire jöttünk az infóval, hogy tudtunkkal nem lehet, jaa igen valóban az lehet. Na tényleg mindegy megpróbálom elengedni...
2022. szept. 10. 19:00
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

A köves gyűrűket normál helyen nem igazán vállalják, főleg. ha több kő van benne és ha viszonylag sokat kéne bevenni belőle. Ha mégis vállalják, tájékoztatnak, hogy elkezdhetnek kihullani belőle emiatt a kövek, nem az ő saruk...

Viszont hogy méretet ne lehetne utánrendelni, az nekem sántít. Oké, ha sürgős elhiszem. De ha nem, akkor mi az akadálya? Rendelje meg, én meg majd jövök gyűrűstől ha megérkezett és kicseréljük.

2022. szept. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!