Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Másnak is feltűnt már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is feltűnt már, hogy gyakran a férfiak X év után sem jegyeznek el valakit, majd a rákövetkező nővel meg 1 éven belül eljegyzés van? Miért van ez?

Figyelt kérdés

2023. jan. 3. 23:51
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
84%
Abban is van igazsag, hogy aki eppen mellettuk van, azt veszik el/csinalnak gyereket neki. Mennyi ilyen van akik par honapos kapcsolatban vallalnak gyereket, aztan a gyerek elso szuletesnapja korul mar nincsenek is egyutt.
2023. jan. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
88%

Van ilyen igen. Ismerősi körben olyan volt, hogy barátnőm együtt volt 4 évig egy sráccal, de mondjuk ők fiatalok voltak, 18-22 éves korukban jártak, nem volt se összeköltözés, se eljegyzés, úgyhogy így kicsit más a szitu. A barátnőm szakított vele, a srác meg kb egyből össze is jött egy másik lánnyal. De még a barátnőmet szerette, 3 hónappal szakítás után az ajtaja előtt sírt, hogy engedje be és kezdjék újra. Barátnőm visszautasította, majd a srác úgy volt vele, hogy oké akkor a barátnőjére koncentrál. 2 év után eljegyezte, rá egy évre esküvő, arra egy évre baba. Ez inkább megalkuvás lehetett neki, hogy oké akkor azt veszi el, aki hagyja.


Fordított esetet is láttam már, amikor a lány 5 évig volt együtt a barátjával, nem volt eljegyzés, szakított a lány, de nem emiatt. Csak már nem gondolta komolyan vele. Pár hónap múlva új kapcsolat, a srác fél év után eljegyezte, rá egy évre esküvő. De az előző párjával ezt nem akarta 5 év alatt, a másikkal meg másfél év alatt összeházasodott.


Amúgy szerintem ez rohadt gáz, hogy hogy egy több éves kapcsolat mellett várja valaki az igazit. Ilyen sok nőtársam van, aki belemegy abba, hogy egy férfinak kapcsolata van, de elhagyja érte? Nekem kizáró ok, ha kapcsolatban van valaki, nem nyomulok rá :D Az meg szintén gáz, ha valaki úgy van valakivel, hogy nem szerelmes. Oké átalakul az érzés, de ha sosem volt szerelem, akkor f.aszért jön vele össze...

2023. jan. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
34%
#22 Ez az "igazit várta" kamuszöveg az olyan csajok részéről, akiket egy hosszú kapcsolatból kilépő pasi vett el két hónap után. Még nem láttam olyat, ahol ez ne úgy zajlott volna, hogy az első nő várta az eljegyzést, aztán megunta és lapátra tette a pasit, aki sikertelen próbált visszakúszni, aztán a következő nőt gyorsan elvette, nehogy az is kirakja. Nőként fel se vállalnám, hogy "a párom csak rám várt az exe mellett", mert én tűnnék ribinek tőle.
2023. jan. 18. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
39%

Nagyon egyszerű.

Én is így vagyok vele, hogy vannak nők, akikkel szórakozni, dugni, utazgatni jó, és vannak nők, akiket el akarsz venni és azt akarod, hogy a gyerekeid anyja legyen.

A megfelelő életszakaszhoz különböző nők kellenek.

2023. febr. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
71%

Létező jelenség...

Valóban így van.

De. Mind a két oldalon ez megy mert a nők is szakítás után pár hónappal mar ferjnél vannak.

A 4es válaszoló fogalmazta meg a legjobban, hogy mi történik ilyenkor.

Az az igazság.

2023. máj. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!