Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Elfog valaha jegyezni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfog valaha jegyezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A párommal 8 éve vagyunk együtt,nagyon sok mindennen mentünk együtt keresztül.Ragaszkodom hozzá,szeretem is.De azt az egyetlen kérdést nem akarja feltenni.Hogy legyetek a felesége. Mostanság már bennem is egyre erősebb ez az érzés hogy bizony férjhez mennék.De még utalást sem tesz és a gyerekre sem.Engem ez borzalmasan bánt. A gyerekvállalásról eddig hallani sem akartam,de ahogyan közeledik a 30 bizony egyre nagyobb erre is sóvárgás...

Szerintem mostanában már távolodtunk is egymástól,nem olyan a szex. Őszinte leszek,én is meglátok már más férfiakat az utcán. Szerintettek?


28/N



2022. dec. 14. 21:08
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
99%
Ti nem szoktatok beszélgetni? Normális párok erről lazán beszélnek, hogy ki, mikor, mit szeretne.
2022. dec. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
82%

szerintem nem lesz itt se házasság, se gyerek.

20 éves korod óta együtt vagytok, sztem elfáradt a dolog.

2022. dec. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
86%
Semmi értelme mert már nincs szerelem.
2022. dec. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 A kérdező kommentje:

A gyerekről a véleménye a majd.

A házasság szóba sem jön. soha. Ha én hozom ezt fel szerintem olyan mintha kikönyörgném.

2022. dec. 14. 21:16
 5/57 anonim ***** válasza:
88%
Az nem könyörgés, ha szóba hozod, hogy "drágám, úgy gondolom, hogy 1-2 éven belül összeházasodhatnánk. Te mit gondolsz erről?".
2022. dec. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
93%

Igaza van, mit könyörögsz, fordítva kellene lennie.

És ez mivel nem fog megtortenni szépen otthagynam. Ennek a kapcsolatnak kifújt.

2022. dec. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 A kérdező kommentje:
Szerintem a férfi dolga, ezt megkérdezni. A nők manapság már elég maszkulinok. Egyre már sírva vágtam ezt az arcába,de azóta sem történt semmi.Fájni fog ha elvállnak útjaink de nagyon úgy fest hogy csak az időmet pazarlom rá.
2022. dec. 14. 21:32
 8/57 anonim ***** válasza:
96%
Nem hisztizni kell, hanem leülni mint két felnőtt, hogy kinek mi a terve.
2022. dec. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 A kérdező kommentje:
Ahogyan leírtam lehet neked igen,ezt tükrözi.Nem vagyok hisztis típusú nő.
2022. dec. 14. 21:49
 10/57 anonim ***** válasza:
87%
Tudod kérdező, beszélngetni is szokás egymással. Egyeztetni a jövővel kapcsolatos terveket. Ebbe igenis beletartozik a házasságról és a gyekekekről való elképzelés is. Le kell ülni, meg kell beszélni, kb mikorra lenne ideális neki és neked. Nem a sült galambra kell várni. És nem, nem a férfi dolga az eljegyzés hanem közös döntés. Nyolc év alatt nem sikerült erről beszélni?
2022. dec. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!