Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ilyenkor Miért csak a pasi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor Miért csak a pasi a szemét és hibás?

Figyelt kérdés

Ha hosszú évek alatt se történik eljegyzés stb, noha a kezdetekkor mindketten így terveztek.



Egy kapcsolat 2 emberen múlik, és ha a nő úgy látja a pasin h nem igazán akar lépni hiába beszéltek róla es csak vár a h megtegye a lépéseket a pasi és ő mégse lép. Ilyenkor a pasi a szemét, meg húzta az idejét a nőnek..holott a nőnek sem tilos lépni..tehát ő is húzta a saját idejét..de mégis Ilyenkor a pasi aki hibásnak van kikiálltva..


(Persze ha elmondta a pasi az őszinte érzéseit a dolgokkal kapcsolatban) de esetleg nem zárta ki h azok nem változhatnak..


2023. jan. 10. 23:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ki kéne lépni a kapcsolatból. Az, amit te csinálsz, legalább olyan csodavárás, mint, ami a kérdésben a nők hibája szerinted.

Le kell ülni, felnőtt módra és ultimátumot adni. Nyíltan közölni, hogy ezért, meg ezért, esetedben azért, mert szerinted lusta és igénytelen, nem szeretnél tőle gyereket. Döntse el, tud-e változtatni, vagy elengeditek egymás kezét. Ha nem változtat, akkor elhagyni.nem értem mit művelsz.

Állítólag a te szüleid lakásában éltek és te 500 nettót kapsz, minimális munkával. Ha ez igaz, akkor ő függ(ne) tőled.

Nem is szereted, nem tartod sokra, nem bírja a családod és ők se őt, még csak vonzónak se tartod. Évek óta meg se kefélted. Mit akarsz tőle?

Neki ideje már szinte semmi, mert 30as pcos-es betegként, lelkileg megnyomorodva, depressziósan a kutya nem akarja majd. Főleg, hogy szerinted el is hízott. Ő ezért van még a kapcsolatban. Te miért?

2023. jan. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
69%
Pf...ugyanaz! Te is várod a csodát, de el nem mesz mert van fix p*nci! Es hitegeted, hogy legyen továbbra is....Utolsó mocsadék vagy!
2023. jan. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
86%
Te tényleg h*lye vagy kérdező! Szerinted a csajnak mennie kéne, ha neki nem tetszik valami, de az, hogy neked nem tetszik valami, mégis maradsz, az rendjén van... Hát az már bizonyos, hogy nem az eszedért szeret.
2023. jan. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
53%
No a hibás mert bízik a parkjában aki egy féreg? 😀 Na jó. A férfi novesszen gerincet, és álljon oda mondja el, hogy nem. Nekem volt hasonló kapcsoltom, hittem neki,majd, meg kell idő.. Aztán raalltam, hogy 1 hónapja van eldonteni, mert ha nem én lépek. Léptem. 😂A következő párom, is így kezdte, higy majd idővel, de ő még is lepte, nem kellett rágjam a fülét évente...
2023. jan. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
53%

Hogyha valakinek nem felel meg a dolog, mert a megbeszéltek ellenére sem történik változás, ki lehet lépni a kapcsolatból.


Ilyen egyszerű.

2023. jan. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!