Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mennyire zavarna titeket? Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavarna titeket? Egyáltalán zavarna e titeket? Ha igen, miért? Ha nem, miért? Ez szakítóok lenne nálatok?

Figyelt kérdés

Mennyire zavarna titeket az, ha tudnátok, hogy a párotok az exét eljegyezte, titeket viszont már nem fog, mivel már nem tartja fontosnak az eljegyzést, egykor viszont még annak tartotta?!

Tehát nem miattatok nem akar már eljegyzést (minden rendben van a kapcsolatotokban), hanem egyszerűen már azóta másként látja a dolgokat.


2023. jan. 17. 19:24
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
94%

Bocs kérdező, de ha nem akartok házasságot, akkor mi a fenének az eljegyzés? Ezt még sosem sikerült megértenem..

Ha valaki mellett elkötelezem magam, akkor az vagy házassàggal jár, vagy beérjük a baràt,- barátnő státusszal...

2023. jan. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén megmondom, szerintem az eljegyzés házasság nélkül nem több szimpla bohóckodásnál... Persze lehet, mindenkinek szíve joga, de ha nem akarnék házasodni, akkor tuti eljegyzést sem akarnék.
2023. jan. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
93%
Igen nagyon zavarna és szakítanék is. Én szeretnék eljegyzést és házasságot is (én sem értem, esküvő nélkül mi értelme egy gyűrűnek). Engem mondjuk az is zavarna, ha már előttem megkért volna mást. Mert akkor már nem ugyanúgy fogja csinálni, nem is fogja annyira érdekelni, a családja is kb egy "ok" reakciót ad rá, hiszen vótmá. Egy bizonyos korig lehet találni olyan férfit, aki még nem kért meg senkit. Mi 24 és 26 évesen jöttünk össze, nem éltünk még együtt exekkel, nem volt lánykérés se házasság se gyerek. Jobban szeretném ezeket a dolgokat olyannal megélni, akinek szintén ez az első alkalom. De ez egyéni, viszont az szerintem minden eljegyzést akaró nőt zavarna, ha nem lenne megkérve a keze soha, tök mindegy, milyen okból.
2023. jan. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
95%

Mondjuk csak kíváncsiságból: ha nem akartok házasodni, akkor mégis milyen kérdést tegyen fel az eljegyzéskor? Mert ugye nyilvàn azt nem, hogy hozzámjössz-e, vagy leszel-e a feleségem...

Azt meg, hogy maradj velem örökre, gyűrű nélkül is meg lehet oldani, és akkor sem biztos, hogy működik, szóval ez akkor csak ilyen kitalált bohóckodás?

2023. jan. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
84%

Nyilván nem fogja azt mondani neked, hogy: "Bocsi, te nem a megfelelő vagy, ellenben pótléknak tűrhető, míg nem jön egy minimum olyan nő, mint az exem, akit eljegyzek."

Idegesítően naiv vagy!!!

Elmesélem velem ki történt, hogy értsd! Vőlegényemmel (20-25 éves korunkig jártunk) sajnos szakítottunk. A következő pasival nagyon jól éreztem magam, ám soha az életben nem mentem volna hozzá feleségül, amit nyilvánvalóan nem mondtam a szemébe, nem hibbantam meg! Azt mondtam neki, hogy a házasság egy bullshit, felesleges, semmi értelme (hogy nehogy megérje a kezem). Szerinted a férfiak nem ugyanígy taktikáznak?! Ne haragudj, de hány éves vagy? Naivitásod alapján 10, amit csak azért tudok kizárni, mert eljegyzés a téma...

2023. jan. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
91%

Nem zért zavarna, mert azt hinném, hogy biztos még az exéhez kötődik. Hanem mert úgy érzem, hogy én kevesebbet érek, kevésbé vagyok fontos, mint az ex volt.

Mondjuk én önmagában az eljegyzést semmire nem tartom, de házasságot szeretnék. Az exnél valamennyire megvolt még ez a szándék ezek szerint, most meg már nincs meg neki.

2023. jan. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
Persze , hogy zavarna. Lapátra tenném.
2023. jan. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
36%
Zavarna, az eljegyzés egy romantikus gesztus. A házasság már csak jogi bíbelődés.
2023. jan. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

Ilyennel soha nem lettem volna sokáig együtt. Kb csak addig amíg ki nem derül, hogy nem akar eljegyzést, se házasságot. Innentől kuka, mivel számomra alap, hogy életem szerelmével házasságban akarunk élni mindketten. Akinek erre nincs igénye, azzal biztosan nem egymást keressük és lépnék. Nekem egy pasim csajom kapcsolat kevés.

Én ezen elvek mentén kerestem és találtam meg èletem párját, és nem is volt semmi gond, amellett hogy nagyon szeretjük egymást, megvan a kémia, és minden más is, mindketten ugyanazt akartuk.:)

2023. jan. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
91%
18! A házasság "csak egy jogi bíbelődés"? Jesszus... 😂
2023. jan. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!