Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mennyire zavarna titeket? Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavarna titeket? Egyáltalán zavarna e titeket? Ha igen, miért? Ha nem, miért? Ez szakítóok lenne nálatok?

Figyelt kérdés

Mennyire zavarna titeket az, ha tudnátok, hogy a párotok az exét eljegyezte, titeket viszont már nem fog, mivel már nem tartja fontosnak az eljegyzést, egykor viszont még annak tartotta?!

Tehát nem miattatok nem akar már eljegyzést (minden rendben van a kapcsolatotokban), hanem egyszerűen már azóta másként látja a dolgokat.


2023. jan. 17. 19:24
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Házasság nélkül meg semmi értelme az eljegyzésnek :D
2023. jan. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%

Igen, zavarna. Meg az is, hogy pl egyaltalan nincs tekintettel arra, hogy en mit szeretnek, o dontott ket ember helyett is.

Bar igy, hogy te nem akarsz hazassagot nem ertem, hogy teged miert zavar.

2023. jan. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem lát ő másképp semmit, téged lát másnak, mint az exét. A te kezedet nem fogja megkérni, mert bár jól elvan veled, feleségnek te számára kevés vagy. Ellesztek egy ideig, majd ha talál egy olyat, mint az exe, lelép és megházasodik.

Nem kell elhinni, sőt, hiheted úgy is, hogy csak unatkozom és random bántani akarlak. Az egod miatt nyilván ezt, illetve ehhez hasonlót fogsz hinni, még véletlenül sem fogod reálisan látni - de ez már legyen a te problémád. Anno az én "problémám" is hasonló volt, úgyhogy tudom mit beszélek.

2023. jan. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Jó, csak a párom azért nem akar eljegyezni, mert én nem akarok gyereket.

2023. jan. 27. 16:18
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze van a kettőnek egymáshoz?
2023. jan. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Én sokáig akartam gyereket, majd ez változott (nem, nem a párom miatt), és ez a páromnak rosszul esett, és gondolom ezzel akart visszavágni, mivel korábban ő is akart eljegyzést.
2023. jan. 27. 16:28
 27/35 anonim ***** válasza:
90%
Ja mindjárt kiderül, hogy te nem akarsz se házasságot, se gyereket, te vagy az, aki semmit sem akar, pedig a párod akarná... 😀 Akkor most mi is a kérdés?! Mert azt írtad, hogy ő már másképp gondolkodik, eljegyezni sem akar... Szóval te most épp magadat akarod átverni, vagy minket? Bírom, amikor a kérdezőt szembesítik a lehetséges (negatív) valósággal a válaszadók, majd hirtelen megváltozik a sztori... 80%-ban ez van: a végére kiderül, hogy minden tökéletes és "rosszul gondoljátok, igenis szeret engem nagyon". Rendben ✋🏻
2023. jan. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
34%

Hasonló a szitu nálunk is,hogy ő a házasságból hallani sem akar. Az tény ezt a legelején el is mondta, nem árult zsákba macskát.

Úgy vagyok vele,ha nem hát nem. Persze vágyom az nagy kérdésre, de nem erőltetni/kiharcolni nem fogom.

Javasolom engedd el magad ebben a témában. Kivétel,ha a gyerek téma miatt tesz így.. az inkább utal gyerekes viselkedésre nálam, mint érett gondolkodásra.

2023. jan. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
88%

Tehát az a baj hogy nem jegyeznek el, miközben

nem akartok se házasságot se gyereket.

Hát ezt nem nagyon vágom...

2023. febr. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
80%
Zavarna. Már csak azért is, mert ez nagyon úgy néz ki, mint aki kevesebbre tart, mint az előzőt.
2023. febr. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!