Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mennyire zavarna titeket? Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavarna titeket? Egyáltalán zavarna e titeket? Ha igen, miért? Ha nem, miért? Ez szakítóok lenne nálatok?

Figyelt kérdés

Mennyire zavarna titeket az, ha tudnátok, hogy a párotok az exét eljegyezte, titeket viszont már nem fog, mivel már nem tartja fontosnak az eljegyzést, egykor viszont még annak tartotta?!

Tehát nem miattatok nem akar már eljegyzést (minden rendben van a kapcsolatotokban), hanem egyszerűen már azóta másként látja a dolgokat.


2023. jan. 17. 19:24
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
Maga a változás nem zavarna, de mivel én ragaszkodom az esküvőhöz, ezért szakítóok lenne. Magához az eljegyzéshez nem ragaszkodom.
2023. febr. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha lesz egy nő, aki tőle akar gyereket, akkor ott fog hagyni és azt a nőt feleségül fogja venni.
2023. febr. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%

Az eljegyzés a házasság előszobája. Ha nem akarsz házasságot, minek az eljegyzés?

N

2023. febr. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
94%
Ez olyan, mintha terhes akarna lenni, de gyereket nem akarna...
2023. febr. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%

Az eljegyzés a házasság előszobája. Házassági szándék nélkül az eljegyzés nevetséges, értelmetlen bohóckodás.

Ha nem akar eljegyezni, akkor nem akar házasságban élni sem velem. Onnantól, hogy ez kiderül, számomra felesleges időpazarlás az addigi kapcsolat, mert nincs jövője és az ez utáni is, így szakítanék, ha megtudnám, hogy a párom nem akar házasságot. Nekem ez mindig is fontos volt. Életem szerelmével házastársakként együtt élni.

Nem maradtam volna egy egyszerű pasim csajom kapcsolatban, nekem ez kevés lett volna, ennél többre van igényem.

Szerencsére felnőttként viszonylag fiatalon találtunk egymásra, ( 24-21 évesen) és nálunk ilyen gond nem volt, már a kapcsolat elején beszélgettünk a jövőnkről, és egyértelmű lett, hogy a már férjem is ugyanannyira házasságban képzeli el a közös életet velem, ahogy én is vele.

2023. febr. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!