Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Érdemes mégis gyémánt gyűrűt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes mégis gyémánt gyűrűt kérnem a cirkónia helyett?

Figyelt kérdés

Tavaly augusztusban eljegyzett a Vőlegényem. Mindig ellene voltam a gyémántnak, mert nem éreztem értelmét ekkora összeget kiadni egy ékszerre, főleg, hogy aktívan sportolok, kertészkedem, barkácsolgatok. Viszont soha nem veszem le a gyűrűmet, mindig az ujjamon akarom tudni. Nos, a cirkónia mostanra csúnyán bemattult, még némi vízkő is látszik benne. A Vőlegényem újra felhozta, hogy szívesen vesz nekem egy gyémántköves gyűrűt, mert az strapabíró ilyen szempontból.

Szerintetek érdemes cserélni? Bár jól keres, még mindig kicsit sajnálnám rá a pénzét :-)

Lesz karikánk is természetesen, de én mindig is szerettem volna köves gyűrűt is :-)



2023. febr. 17. 09:25
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Lehet kemény a víz s emiatt kopik.
2023. márc. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

#20

Tavaly július közepén jegyzett el, és szeptemberben már homályos volt a kő. Azért egyből a vízre gondoltam, mert nyár volt, így a mosogatáson kívül rengeteget medencéztem, evezés a Dunán... stb. Plusz azóta kaptam még egy köves gyűrűt cirkóniával, amit viszont minden mosogatásnál is leveszek, de ez így nagyon macerás :-(

#21

Az simán lehet.

2023. márc. 16. 08:37
 23/26 anonim ***** válasza:
És mikor lesz esküvő? Mert igazából az eljegyzéshez képest 1 éven belül meg szokták tartani, akkor meg úgyis jön a karikagyűrű oszt annyi.
2023. márc. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Azt, hogy kik hogy "szokták", pont nem érdekel minket.

Bár júliusra tervezzük, én szeretném hordani a köves gyűrűmet is és a karikagyűrűt is.

2023. márc. 16. 10:52
 25/26 anonim ***** válasza:
20-as vagyok. Miért valaki tényleg csak a karikáig hordja a kövest?😅 Én is kísérő gyűrűként ahogy azt kell és mondom semmihez nem veszem le és mindent is csinálok vele. Szerintem ha vízkő akkor egy kis citromsav vagy ecetes áztatás megoldja a problémát!?
2023. márc. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Hát a #23-as eszerint igen :-)

#20, #25 Köszönöm a tanácsot, kipróbálom, hátha beválik :-)

2023. márc. 22. 10:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!