Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Akinek a párja elvált és van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek a párja elvált és van gyerek is, mennyire számíthat eljegyzésre?

Figyelt kérdés

Már 7 éve elvált a párom, mindig azt mondja a párom hogy majd lesz, 1 éve vagyunk együtt, valaha számíthatok rá,vagy ezt nekünk el kell engedni, aki nem első feleség?

30/N


2023. máj. 25. 10:52
1 2 3
 1/24 Rising Phoenix ***** válasza:
98%
Ez nem általánosítható. Neked kell megbeszélned a pároddal, hogy mik a jövőbeni tervei.
2023. máj. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
23%
Ha esze van, nem erőlteti magát. Te sem vagy jobb, mint az első, csak fiatalabb és ennyi.
2023. máj. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
De a párom akart válni mert elhidegültek évek óta nem volt köztük semmi, akkor ezért engem kell bűntetni?
2023. máj. 25. 11:10
 4/24 anonim ***** válasza:
28%
Nem, nem erről van szó. Ő már tapasztalt, hülye lesz még egyszer végigcsinálni a hercehurcát. Ha ugyanúgy megkapjuk a puncit meg a vacsorát, mi a fenének a papír? Férfiként írom!
2023. máj. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
94%

Előszöris: Van példa mindenre, ismerek ilyet is olyat is, nem lehet így általánosítani.


2. Egy év az nem sok. Én egy éve élek együtt a párommal és még nagyon nem várok lánykérést (korai lenne), pedig biztos vagyok benne, hogy mellette szeretném leélni az életem. Miért sietsz, ha elhiszed azt, hogy az egész élet előttetek van?


3. Ha jó a kapcsolatotok, akkor tudtok erről nyíltan beszélni, ergo nincs értelme ezt tőlünk kérdezni. Ha rossz, akkor meg minek akarsz hozzámenni?

2023. máj. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
17%
5. 2. pontja: Mindenki ezt hiszi. Igen, majd pont te leszel az üdítő kivétel...persze....
2023. máj. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
96%
Meg kell beszelni a terveket. Itt annyival bonyolultabb a helyzet, hogy bizony idopontot is kell rendelni hozza. Ha neked fontos a gyerek, akkor nem ersz ra barmeddig varni. Sokan jonnek ilyen gumi dologgal, hogyha majd a haz kesz lesz. Ez igy nem mukodik. Legyen kesz a haz 2 even belul, ha ennel tovabb akarja huzni, akkor inkabb engedd el. Sokan jatszanak arra, hogy huzzak az idot, majd megszokja alapon. Huzd meg a hatarokat, hogy erezze, hogy ez nem gyerekjatek es a bemondasok ide kevesek lesznek. Ha erzi rajtad, hogy komoly a dolog, akkor lehet szint fog vallani es kozli, hogy nem tudja megadni neked azt, amire vagysz. De ezt nem fogja tudni, amig nem kepviseled az erdekeidet a megfelelo vehemenciaval.
2023. máj. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
90%

#6 😂 21 éves vagyok, megbeszéltük a párommal, hogy az eljegyzéssel meg családalapítással várjuk meg a mesterdiplomámat is, utóbbival még többet. Kivétel? Én vagyok az első kapcsolata. Persze, sosem lehet 100%-ra tudni (senki nem jós), de eddig eléggé jól alakulnak a dolgok. Korosztályhoz, élethelyzethez képest számunkra a legjobban.

Megmondtam neki, mert felmerült az ilyesmi, hogy várjon az eljegyzéssel, nincs itt az ideje.

2023. máj. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Egy év az kb még semmi. Bőven a kapcsolat eleje, a lila ködös fázis. Persze, hogy egy felnőtt ember, aki már el is vált megfontoltabban áll az eljegyzéshez. Vele kell megbeszélni, hogy egyáltalán a jövőben szertné-e.
2023. máj. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
80%
Még csak!!! egy éve vagytok együtt.Ezzel nem büntet.Nem oszt nem szoroz, hogy eljegyeze e még.Attólnem változik semmi, az sem biztos attól még, hogy elvesz.Ha ezen erősködsz meg biztos, hogy nem.Majd talál olyat akinek nem a külsőségek számítanak.
2023. máj. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!