Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy fogadnátok ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadnátok ha a párotok házassági szerződést akarna?

Figyelt kérdés
Neki sokkal több vagyona van. Van 2 kocsija és 2 ingatlanja és értékes ingóságai. Tudom, valaho őt us meg lehet érteni, de akkor is....

2023. aug. 6. 12:58
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
28%

*biztosíthatod a hajlékot.

Amúgy azt a 2 szülőnek kell, nem a pasi saját vagyonából.


40#

2023. aug. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
89%

#40

Esetemben ennek semmi jelentősége, ugyanis nekem biztosan sosem lesz gyerekem, mint ahogy írtam is (eü okok miatt).

Én a másik fél vagyonára nem tartok igényt, mert nem vagyok aranyásó, viszont megtudom érteni azokat a nőket akiknek van egy jól fizető állásuk (karrier lehetősége) és azt 1-2-3 gyerek születése miatt otthagyják. Ilyenkor a férfi tovább dolgozik, szép karriert futhat be, de az anyának csak a házimunka és a gyereknevelés marad.

Ezért fontos hogy valahogy kompenzálva legyen a nő (és a gyerekek), ha a pasas pl lelép egy másik nővel, válnak stb.

Könnyen mondod te férfiként, hogy a nő is biztosítson lakhatást a gyereknek, ha neked nem kell terhesnek lenned, nem kell szülnöd, nem esel ki a munka világából akár évekig (pl 3 gyerek esetén) stb. Könnyen szedik össze a pasik magukat anyagilag ha ők végig dolgozhatnak.

Mint mondtam engem ez nem érint, de nem csodálom hogy a nők ma már akarnak valamilyen biztosítékot a gyereküknek, ha a pasi elhagyná őket. Mint tudjuk a gyerektartás önmagában véve egy nevetséges összeg.

Ma már egy jó ügyvéd olyan házassági szerződést fogalmaz ami mindkét félnek jó, amiben megegyeznek.

Ha meg valaki akkora sóher, hogy a saját gyerekét is képes lenne akár utcára is rakni, az ne vállaljon gyereket. Nem kötelező gyereket csinálni senkinek. Lehet ülni a vagyonon, nem kötelező azt sem megosztani egy nővel. Párkapcsolat és a szex sem kötelező. Mindenki maga dönt.

2023. aug. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
88%

41

Habgyereket vallaltok! Nincs olyan, hogy "pasi sakát vagyona te f*sz"!! A nő nem jókedvebol töri derekba a karrierjet, hanem hogy a KÖZÖS, gyereket nevelje, gondozza otthon! Vagy szerinted hogy kene? Anyuka dolgozzon, rakja össze a lakasra/gyerekre valot, kozben lassa el a hazimunkát, gyerekek koruli teendoket? Akkor te pasikent a f*szodon kivul mit raksz a kapcsolatba?

2023. aug. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
100%

Nőként írtam #40,41


Én sem adnám a saját vagyonom felét a pasinak, nem tett érte semmit, ennyi. Mindenki gazdálkodjon a sajátjával.

2023. aug. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
100%
És van 3 gyerekem 44#
2023. aug. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
20%

45

Tehát, abban a 6-9 evben, amig otthon voltál, te semmit nem tettel a közösbe? Nice

2023. aug. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
100%
46. De. Gondozta, Nevelte a közös gyerekeket. Szerinted az semmi? A legnagyobb felelősség, 0-24 es szolgálat, úgy hogy évekig alig alszik, alig van élete, fàradt stb és mégis résen kell lennie. Aki ezt semminek tartja az ne ejtsen teherbe egy nőt sem. Alkalmatlan az apa szerepre.
2023. aug. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
100%

46

Naugye! És ezt hogyan méred pénzben?

2023. aug. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
100%

46# nyilván nem a gyesre szültem a gyerekeket. De amúgy most itt a házasság előtti vagyonról volt szó.


45#

2023. aug. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
80%

Ezt mondtam, gyerekkel/gyerek tervezéssel is más szempontok kerülnek elő a képben…


(Nem bántásból írtam h ilyenkor még fontosabb a házasság (ilyenkor igazán) , és az előre való letisztázása a dolgoknak. Házasodhatnak bárki, meg az sem érdekel ha valaki nem akar gyereket, sőt. Támogatom, hogy aki nem akar, az könyörgöm ne is szüljön, nem való mindenkinek és pont…)


Utolsó: a gyereknek meg nem csak anyja/apja van. Hanem anyja ÉS apja.

Alap esetben mindkettő akarja, mindkettő felelősséget vállal érte, az apa is. Ennek van anyagi része, de van gondozás része is, amikor beteg meg kell oldani az otthonmaradast, az idodbol is rászánsznormális esetben, igyekszel mellette lenni. Egy normális apa is azon van hogy mindent megadjon majd a gyerekének. Nem csak amíg le nem pottyan, addig érdekes…


Én csak azokat nem tartom semmibe, akik megcsinálják mert jaj de cuki, majd szarnak rá vagy nem akarnak vele foglalkozni/reszt venni a felnevelésében. Mi a ..-nak az olyannak gyerek.

(Nem 39 voltam egyébként ;) )

2023. aug. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!