Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Heteroszexuális nők, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteroszexuális nők, hogyan fogadnátok, ha a férjetek bejelentené, hogy biszexuális, és már többször volt férfiakkal is, viszont nőben csak veletek akar lenni?

Figyelt kérdés
Mit reagálnátok? Fokozottan fájna-e a megcsalás amiatt, hogy a férjetek férfiakkal csalt titeket, nem pedig nőkkel, vagy ez nem számítana, mert a megcsalás az megcsalás, mindegy hogy az azonos nemmel történt?
2022. júl. 19. 12:31
1 2 3 4
 1/37 harebell ***** válasza:
88%
Ha a kapcsolatunk alatt volt mással (mindegy, milyen nemű), akkor szakítanék. Amúgy önmagában nem zavarna, hogy biszexuális.
2022. júl. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Mindegy hogy férfivel csalt meg? Hogy egy farokkal nőként sosem fogsz tudni versenyezni? Hogy a puncid sosem lesz elég, mert nem farok? Ritka elfogadó vagy.
2022. júl. 19. 12:37
 3/37 anonim ***** válasza:
88%
A megcsalás az megcsalás, nekem teljesen mindegy hogy ki az illető, automatikus szakítás.
2022. júl. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
90%
Nem a férjem volt szerencsére, de megcsalt férfival. Nekem még jobban fájt, hogy azt képzelte, ez így nem megcsalás. Nem is tudtam róla, hogy nem hetero.
2022. júl. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
22%
Megkérném hogy vegyenek be engem is. Valahogy mindig izgatott ez a dolog.
2022. júl. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
71%

"Ritka elfogadó vagy"

Jól értem, hogy most ezt normálisként próbálod beállítani? :D Huhh... Akkor bocsi, igazad van, a punci nem farok, nyugodtan kefélj(en) félre. Vagy mit szeretnél hallani?

2022. júl. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
52%

Azonnal repülne, a gyereket soha nem láthatná, és elmennék a gyerekkel együtt szűrésre.

Ha bármit elkaptunk tőle, akkor szó szerint nyomorékká üttetném, de úgy, hogy amíg él pelenkába fosson, a kerekesszékében.

2022. júl. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Pont hogy fura hogy a nőknek mindegy hogy ferfival lettek megcsalva. Egy nő sosem fog tudni versenyezni egy farokkal, de egy másik nővel tudna. Egy férfivel viszont a pénisz miatt sosem, és fura hogy elfogadják a nők ezt a megalázó esélyegyenlőtlenséget. Ezt nem gondoltam volna.
2022. júl. 19. 12:49
 9/37 anonim ***** válasza:
76%
Milyen versenyről beszélsz? Félrekefélés = kapcsolat vége, ebben semmilyen verseny nincs.
2022. júl. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
De azért egy farokkal sehogy sem lehet versenyeznie egy nőnek, emiatt mindig veszélyben lesz akinek biszex a társa. Azt felejtse el mindenki hogy a bistex majd visszafogja magát a végtelenségig. Előbb utóbb ki fogja élni. S nem azért nem jó a nő mert rossza személyisege, hárpia stb, a biszex a legodaadobb nőt is meg fogja csalni férfivel, mert kell neki a pénisz, ami nincs a nőnek. Nyilván a megcsalás az megcsalás, de amiatt csalnak a biszexek amiről a társa nem tehet: a péniszének hiánya miatt.
2022. júl. 19. 12:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!