Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Már a második olyan exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már a második olyan exem Házasodik meg az utánam következő párjával akivel hosszú kapcsolatom volt. Mit jelent ez rám nézve?

Figyelt kérdés

Azt hozzá kell tenni hogy én egyiküket sem akartam elvenni feleségül csupán érdekel hogy ennek van-e bármi köze a ahhoz hogy milyen velem lenni, tanulhatok-e ebből valamit.


29F



2023. aug. 28. 18:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a kabalapasi 😁
2023. aug. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
azt, hogy a nők egy idő után házasodni szeretnének, főleg hosszú kapcsolatban.. bár ez szerintem alap.
2023. aug. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Azt, hogy megelégelték, hogy csak használod őket.
2023. aug. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%

Különösebben semmit nem jelent.

Hogy mit tanulhatsz belőle? Hát... azt mindenképpen, hogy azok a pasik tudtak olyat nyújtani a nőnek, amit te nem.

Az, hogy a nők házasodnak, te meg semmiképpen nem akartál, ez mondjuk eléggé azt jelzi, hogy nem volt közös jövőképetek.


Szóval keress olyan nőt, aki házasságellenes... vagy barátkozz meg a gondolattal, hogy idővel házasodni kéne.

2023. aug. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem te voltál nekik az igazi szerelem, és valószínű az is közrejátszik, hogy érezték, te nem veszed komolyan és csak kihasználod őket. Az új párjaikkal nagy eséllyel minőségibb a kapcsolat és jobban passzolnak egymáshoz mint veled. Lényegében Ennyi.
2023. aug. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nahát, milyen kedves itt mindenki. Nem is tudom mire számítottam...… Azt se tudjátok, hogy miért nem működtek ezek a kapcsolatok, de kijelentitek hogy én voltam kevés. Remélem még jön valami értelmes választ is.
2023. aug. 28. 22:36
 7/15 anonim ***** válasza:
23%
Ideje megnősülnöd. Remélem, ez jó válasz.
2023. aug. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%
6. 2 különböző nő nem veled, hanem mással találta meg végül a boldogságot. Erre Mégis milyen választ vársz? Bizonyára okkal nem működtek veled azok a kapcsolatok, mással meg igen.
2023. aug. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%
Annyit jelent, hogy te nem vagy házasságpárti (vagy csak őket nem akartad elvenni), ők meg igen, ezért a leghelyesebb döntést hozták, amit nő tehet ilyen helyzetben: kerestek valakit, akivel egyezik a jövőképük, és most boldogan élnek.
2023. aug. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy ők házasodni akartak, és találtak hozzá partnert. Azt nem értem, hogy ha te egyiket se akartad elvenni, akkor mégis mit akarsz tanulni a dologból...? Más lenne, ha lett volna házassági szándékod, ők ellenállnak, aztán gyorsan megházasodnak mással, de így full értelmetlen. Ha alapból sem akartál már velük lenni, vagy komolyabbra fordítani a kapcsolatot, akkor nincs jelentősége számodra, hogy milyen kapcsolatuk lesz utánad.
2023. aug. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!