Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit gondoltok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy ilyen eljegyzésről?

Figyelt kérdés
Párkapcsolatban élek negyedik éve, az évfordulónkon megkérte a párom a kezemet. Vágytam rá, vártam már ezt, számítottam rá, szóval nem volt nagy meglepetés. A megkérés úgy történt, hogy itthon voltunk, én elég fáradtan hazaestem a munkából. Azt terveztük, hogy itthon vacsizunk, rendelünk kaját, összebújunk, tehát alapvetően semmi extrát nem terveztünk, ajándékot sem. Mielőtt még kifújhattam volna magamat itthon, elkezdett inzultálni minden ok nélkül azzal, hogy azt mondta, hogy szakít velem, elege van a kapcsolatból és költözzek haza a családomhoz. Ez a szemétkedés, kínzás vagy 20 percig tartott. Először azt hittem csak viccel, nevettem, de annyira és olyan komolyan hajtogatta ezt, hogy a sírás kerülgetett. Csak azért nem sírtam el magamat, mert nem akartam előtte, hogy lássa. Aztán kitalálta, hogy van másik lehetőség is, hogy hozzámegyek, majd letérdelt. Én értem, szeretem, jól művelem a humort, a morbid, fekete humort is, és nem vagyok egy kifejezetten vattacukor romantikus alkat, de én nem ilyen lánykérésre vágytam. Sokat túrázunk, gondoltam, hogy például majd megkér egy hegytetőn. Idén Spanyolországban nyaraltunk, ahol kimentünk a tengerpartra napfelkeltét nézni, ott is lett volna kiváló lehetősége megkérni, de ő ezt választotta. Annyira felzaklatott a dolog, hogy az (ideiglenes) műanyag gyűrűt leparkoltattam az éjjeli szekrény tetejére és sírok csendben egész éjjel. Mit gondoltok, én vagyok a túlérzékeny? 32N

2023. szept. 27. 01:39
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
86%

Nem szerintem nem vagy túlérzékeny, én is így érezném magam.

Szerintem itt egy lehetőség van: leülni vele és őszintén

1-megkérdezni hogy abban a 20 perces felvezetésben mennyi valóságtartalom volt

2-rávezetni arra hogy csalódottvagy, nem ilyen leánykérésre számítottál


Kommunikáció! Felnőttek vagytok, végülis hozzá akarsz menni. Mond meg neki ha valami bánt. Persze támogató, szerető módon.


Vannak pasik akil nagyon tehetségtelenek ilyenekben, lehet marha sokat gondolkozott hpgy mi legyen és erre jutott, lehet nem akart aktívan megbàntani.


(Amúgy műanyaggyűrű?! Na ez még gázabb…)

30/N

2023. szept. 27. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:

Természetesen szeretnék vele beszélni a dologról, de az évfordulón nem akartam konfliktust,lenyeltem, mert én (vele ellentétben) nem akartam negatív érzéseket generálni. Az inzultálást biztosan nem gondolta komolyan, mert a kapcsolatunk jó, sokat tervezgetjük a jövőnket, szeretne velem gyerekeket vállalni, és az egész párkapcsolatunk alatt egy nagyobb (fél napos összeveszés) volt csak, szóval szépen megvagyunk.


Én értem, hogy ő sem egy nagyon romantikus, érzelmes ember, de ez most nagyon sok volt. Az érdekel, hogy ti, mások hogy látjátok ezt, túlreagálom-e a dolgot. Mert most feldúlt vagyok, lehet, hogy nem látom jól a dolgokat, de most tényleg szívesen hazapakolnék a családomhoz.


Igazából sok kompromisszumot kötöttem ezért a kapcsolatért, naponta összessen 4 órát ingázom kettőnkért a munkahelyemre, előtte ez 2x40 perc volt. Hátrahagytam a családomat, a barátaimat, a szeretett városomat, környezetemet, a hobbijaimat érte, értünk, mert szeretem őt, és mert ő megéri mindezt. Ő eddig semmilyen kockázatot, kompromisszumot nem vállalt kettőnkért. Tudta, hogy hagyománytisztelő családom van és az vagyok én is, fontosak nekünk ezek a hagyományos gesztusok. Én nem vágyom nagy esküvőre, sem fancy, drága, giccses fotózásra, nagy felhajtásra, de egy normális lánykérésre, néhány közös fotóra magunknak emlékként igen.

2023. szept. 27. 02:17
 3/42 A kérdező kommentje:
És azért műanyag, mert "nem volt ideje" (megjegyzem csak évek) foglalkozni vele, meg majd azt akarja, hogy én válasszak rendeset, de szerintem ezt nem nekem kellene kiválasztanom, ő tudja, hogy mennyit akar szánni rá. Azt gondolom, hogy nagyon kellemetlen lenne egy üzletben válogatni, majd kérdezgetni tőle, hogy mi fér bele. Ez egy ajándék, aminek az értéről szerintem nem is "illik" ilyen formában sem tájékoztatni a megajándékozottat. Megkérdezheti, hogy milyen szín vagy forma az elképzelésem, az rendben van, figyelmes dolog, de a többiről neki kellene döntenie, nem nekem.
2023. szept. 27. 02:29
 4/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon tudok rá mást mondani, mint hogy olvasni is rossz volt...
2023. szept. 27. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
7%
Pedig itt veled van a baj. Normális szituációban elkellett volna érzékenyülnöd, megijedned majd a karjaiba dőlni. Imádom ezt az álszentséget hogy “én nem vágyom semmi csilivilire, DE azért ez igy legyen az ugy”.
2023. szept. 27. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
95%
#5 tölts ki egy IQ tesztet és írd ide az eredményt lecci!!!
2023. szept. 27. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
8%
#6 az IQ-nak ehhez az égvilágon semmi köze. El kell fogadni, hogy vannak emberek akiknek semmi sem jó, lásd kérdező.
2023. szept. 27. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
95%
#7 oké hát remélem adott egy miliszekundum örömet a sikertelen életedben, hogy beszolhattál egy random nőnek a neten, akinek nyilvánvalóan jogos sérelme van.
2023. szept. 27. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
100%

#5, te milyen rendezvényen vagy? Tudsz egyáltalán olvasni?

Kérdező, te komolyan EZÉRT a majomért adtál fel ennyi mindent, vállaltál ilyen nehézségeket? Tudom, ezen kívül minden happy... Olvasd már vissza, mit írtál, könyörgöm.

Ideiglenes műanyag eljegyzési gyűrű??? Istenem...

2023. szept. 27. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%
Edes jo istenem. Elfogytak a szavak. Ezt a beteg allatot..en a helyedben nem maradnek vele egyutt. A muanyag gyuru 30+osan meg egyszeruen nevetseges. Hol sikerult ilyen bohocot talalnod?
2023. szept. 27. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!