Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Kár így eljegyezzen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kár így eljegyezzen?

Figyelt kérdés

Barátom mondta, hogy tervezi nekem mi a véleményem róla.

Ezzel nem is lenne gond, mert 5 éve járunk rezzenéstelenül, de nem élünk még együtt,viszont barátom szeretne már "szintet lépni". Jövőre tervezünk összeköltözni. Szerintetek ez így felesleges, vagy gáz?

Nem mások véleménye alapján fog valószínűleg történni, de érdekelne más véleménye is.

20l 27f


2023. nov. 13. 20:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Es? Attol, hogy sokat vagytok egyutt meg nem derul ki, hogy tudtok-e kozosen haztartast vezetni meg otthont fenntartani.
2023. nov. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Eszem ágában nem volna olyannak igent mondani, akivel nem élek együtt.


Exem 2,5 év együttélés után bántalmazott szexuálisan (igen, én is csak néztem, ez most mi akar lenni?).

Ezek után főleg alap legalább 3-4 év együttélés, ha nem több, mielőtt bárkinek igent mondok.

2023. nov. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Nagyon sajnálom, hogy ilyenen kellett keresztül menj és remélem egyszer eloszlanak a negatív véleményeid. Tényleg sajnálom, szörnyű lehetett átélni.

Én szerencsére jelét nem tapasztaltam ilyennek, sőt ellenzi az erőszakos dolgokat (szexuális téren, bdsm).

Az elmúlt egy héten sajnos kórházba kerültem sürgősségin megműtöttek. Azt hiszem ezek után nyugodtan mondhatok neki igen. (amikor nagy wc-re mentem először ott állt mellett és fogta a kezem, nagyon zavarban voltam, de ő mondta, hogy a szarban is mellettem van)

2023. nov. 20. 14:07
 14/14 anonim ***** válasza:

Én megvárám azért a konkrét együttélést.Ha az is működik 1-1.5 éve jól, akkor inkább.

Persze én még 21-22 évesen nem akartam házasodni, korainak éreztem.

Végül jövőre fogok 26 évesen,nekem ez már ideális.

dec. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!