Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Rossz ötlet, hogy a 18....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ötlet, hogy a 18. szülinapján eljegyezzem?

Figyelt kérdés
Nem tudom, szeretném megtenni ezt a lépést, mert nagyon szeretem, de félek, hogy ő korainak tartaná. Meg van 3 éve a suliból idén odaköltözök hozzájuk a szülei kérésére, szóval nem egy lagymatag kapcsolat, komoly szándékaink vannak és a szülők sem ellenzik. Én 25 éves vagyok. Vélemény?
2022. júl. 10. 22:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
98%
Tizen évesen a szülőkhöz költöztöm mert ők azt mondják, de ez nem egy lagymatag kapcsolat, oké xd
2022. júl. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
10%
Engem akkor jegyzett el a volt férjem.16 évig voltunk együtt.
2022. júl. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Szaszi98 válasza:
26%

Azzal hogy eljegyzed meg nem kellene megijednie. Az mégcsak egy gyűrű amit a ujjára huzol, attól még tud járni iskolába.

Csak

2022. júl. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Szaszi98 válasza:
97%
Nem tartom jó ötletnek hogy anyossal együtt lakjal bármilyen is a kapcsolatod vele.
2022. júl. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
97%

Teljesen felesleges, akkor kell eljegyezni, ha ezt megbeszéled vele, és ő is szeretné, és ha ez ténylegesen konkrét házassági szándékkal párosul mondjuk 1-2 év múlva. Nyilván a részleteket nem kell az orrára kötni.

Hány éve vagytok együtt? Már az összeköltözés is hatalmas lépés, nem beszélve a 8 év korkülönbségről ebben a korban.

2022. júl. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
97%

szülinapon?

igen gáz

2022. júl. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
39%
Ha úgy gondolod itt az ideje, rendben. De ne a születésnapján, várj vele pár hetet minimum
2022. júl. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
90%
Diplomaosztón, születésnapon, névnapon, karácsonykor és hasonló ünnepeken nem jegyzünk el embereket, oké? Szerintem ez k*rvagáz és szánalmas, hogy nem lehet ennek találni egy külön napot, mert valaki nem tudott kitalálni mit ajándéknak és kényszert érzett arra, hogy az ünnepelt helyett is szerepeljen.
2022. júl. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
8%
🤦🤣Ezt a sok idiotát már megint.Mi a legnagyobb ajándék,meglepi ,mint egy jegygyűrű szülinapra?Mi a baj vele?És mikor másnak az esküvőjén jegyeznek el valakit?Huuu mennyivel jobb.Naa az gáz!
2022. júl. 11. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
96%

9

Az is szánalmas, mikor más esküvőjén lopják a showt. Miből gondolod, hogy nem?


Egy normális ajándék és plusz egy nap az évben, amit eljegyzési évfordulóként mindig megtarthatnak, függetlenül a szülinaptól. Na, szerintem az az ízléses és arról nem ordít, hogy a kis pöcs spórolt az ajándékon.


Miért kellene a személyes ünnepeket ellőni ilyesmire?

2022. júl. 11. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!