Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mennyi az ideális idő eljegyzé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az ideális idő eljegyzés és esküvő között?

Figyelt kérdés
Egymással képzeljük el a jövőnket és tudjuk, hogy nagyjából mikor lenne ideális az esküvő és ehhez képest kérdéses, hogy mikor lehet ideális az eljegyzés?
máj. 11. 15:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
75%

"Szerintem ilyen nincsen."


Nyilván nincs. Az eljegyzés nem jogi dolog, csak hagyomány.

máj. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
9%

Ennyi bambát! Nem egy olyan párt ismerek akik 6 vagy mégtöbb évig jártak JEGYBEN és azóta már összeházasodtak és együtt is vannak! Míg az elkapkodott dolgok nagyrészt válással végződnek! Vagy mégcsak esküvőig sem jutnak...

Nem egy volt barátnőm tudta 1 de akár 2 évig is megjátszani magát mire kimutatta a foga fehérjéjét mert nem jöttek be a manipulációjuk!

máj. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
84%
1-2 év maximum. Az évekig jegyben járogatás, de se időpont, se esküvőszervezés se semmi konkrét, csak " majd" az abszolut komolytalan. Nálunk pl 1 év volt. December 5. - én kért meg ( akkor voltunk fél évesek), és következő decemberben hàzasodtunk.
máj. 12. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Régen az volt a hagyomány, hogy eljegyzés után 9hónappal volt az esküvő. Mostanában 1-2 év az átlagos, évekig húzni szerintem is gáz...
máj. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
76%

12

AKkor addig nincs eljegyzés, te észlény.

máj. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
74%
Regen max 1 ev volt, mostanaban evekig tarto jegyesseg utan szakitanak, vagy osszedobnak egy eskuvot felidos terhesen. Vagy mar terhesen tortenik az eljegyzes, igy az eskuvo is, par honappal kesobb, de meg a gyerek szuletese elott. Legalabbis az en kornyezetemben igy mukodik ez.
máj. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
82%

Régen maximum egy év volt,de ha például ősz- karácsony között volt az eljegyzés,akkor akár már az azt követő nyáron is,tehát sokszor az egy évet se várták ki.

Nálunk tavaly nyáron volt az eljegyzés, idén nyáron pedig már esküvő lesz,nem kereken egy évvel később.

Én azt gondolom,hogy kb. 1 év az ideális, nagyon maximum 2.(Ha gyűjteni kell még a pénzt vagy nehezen elérhető az álom helyszín)

Számomra komolytalan mikor megtörténik az eljegyzés aztán évekig semmi se történik, nekem kínos is lenne 3-4 vagy akár még több évig így lenni.DE ez én vagyok, ez az én véleményem, mindenki csinálja úgy, ahogyan akarja.

máj. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!