Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Az eljegyzés és az esküvő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eljegyzés és az esküvő között mennyi időnek "illik" eltelnie? Ha novemberben megkérnek valakit, akkor januárban ideális a lagzi?

Figyelt kérdés

2019. jún. 24. 23:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
4-8 hónap
2019. jún. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Január hónap egyébként mennyire számít népszerű hónapnak a házasságkötések szempontjából? Május és a nyári hónapok kifejezetten azok, de a január?
2019. jún. 24. 23:10
 3/23 anonim ***** válasza:
61%
2 hónap kevés megszervezni. Sokszor a meghívottaknak is ki kell gazdálkodni a költségeket.
2019. jún. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
84%
Hát az elég necces... nem feltétlenül amiatt, mert effektíve gáz, ha ilyen közel van egymáshoz a két esemény, hanem mert a meghívottakat azért illik legalább 2-3 hónappal az esküvő előtt értesíteni, hogy biztosan ki tudják kérni a szabadnapokat, ha kell, időben fel tudjanak készülni, tudjanak spórolni. Meg azért meg is kell szervezni. Nyilván ha egy szűk családi körben rendezett sima kis éttermi vacsi az egész, akkor nem kell annyit szervezkedni.
2019. jún. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Miniesküvő, max. 10 ember.
2019. jún. 24. 23:36
 6/23 A kérdező kommentje:

A kérdésem inkább arra irányult, mennyire elterjedtek a januári esküvők?


Nem a szervezésre kérdeztem rá!

2019. jún. 24. 23:38
 7/23 anonim ***** válasza:
14%

Elvileg 1 évet illik jegyben járni.

Én téli esküvőn meg nem jártam,az ismerőseim zöme is tavasztól, őszig nősült,ment férjhez.Szerintem kevés esküvő van télen.De ha télen akarjátok tartania akkor télen lesz.

2019. jún. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
83%
Annyi idő, amennyit akartok. Az eljegyzést ki is lehet hagyni. Nem kötelező.
2019. jún. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Noblesse Oblige ***** válasza:
37%

Nem kimondottan lagzi szezon, a menyasszonyi ruha miatt inkább a tavaszi, nyári, kora őszi szezonban esküsznek.


Én úgy tudom 1 évet szoktak várni a két esemény között.


Mivel január jellemzően nem esküvős hónap, és nincs is más fontosabb ünnep azon hónapban, könnyű dolgod lesz a foglalásokkal.

2019. jún. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Itt még senki nem járt januári esküvőn vendégként, vagy sajátja nem volt akkor?
2019. jún. 25. 00:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!