Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Most milyen fajta jegygyűrű a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most milyen fajta jegygyűrű a divat? Csak aranyból, vagy fehéraranyból vagy vegyes? Esetleg más ötletet is szívesen vennék.

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 06:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%

Mi múlt héten rendeltük meg!Sárga arany és a közepe fehér arany,ami pörög!Divatos vagy nem,ez tetszett:)

Sok boldogságot!!!:)

2010. nov. 5. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne a divat után menj. Ez nem sértés akar lenni. Olyat vegyetek-válasszatok, ami mind a kettőtöknek tetszik és a pénztárcátok engedi. Sok boldogságot kívánok!
2010. nov. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
77%
Nekünk is olyan van, mint az első válaszolónak. Sima arany, a közepén fehér arany, ami forog. Még tavaly vettük, akkor azért tetszett meg, mert nem túl hétköznapi.
2010. nov. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
84%
sztem a särga-arany, kicsit mär lejärt lemez...bär, ha az tetszik mindkettötöknek...
2010. nov. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%
Valóban mindenki a saját ízlésére "hallgasson" De csak k ifejezetten fehér arany,olyan mintha ezüst gyűrűt hordana.Az a divat ami tetszik. Nekünk aranyszínű. Közepén egy szélesebb sáv körbe metszett. Igazán egyedi. 36.000-be került.
2010. nov. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
77%
Ha divatról beszélünk, akkor a sárga-fehér kombó már rég lejárt , meg giccses is.DE ez akkor hülyeség, hogy valaki a divat után megy, hiába volt divat a vegyes arany szerintem marha ronda. Persze csak szerintem, akinek tetszik, az meg azt hordja és kész. Nekünk speciel tetovált jeggyűrűnk van, mást meg ezzel lehetne kizavarni a világból. Persze volt hagyományos értelembe vett gyűrűnk, az kocka alakú volt, nem hordom. Na ez sem sok mindenkinek tetszett, hogy nem karika volt, hanem kocka.
2010. nov. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%

Én utálom a giccset, de egyáltalán nem érzem úgy, hogy a sárga és fehér arany kombinációja giccses lenne. Nekem olyan van, mint az első 2 válaszolónak, csak nem forog a fehér.

Szerintem olyat válasszatok, ami mindkettőtöknek tetszik. Mi amikor annak idején elmentünk az ékszerészhez, az első 2 üzletben nem találtunk kedvünkre valót, a 3.-ban viszont egyszerre nyúltunk ezért a gyűrűért, így rögtön meg is rendeltünk.

2010. nov. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
81%

nekem sima karika, 3 féle aranyból, de semmi dísz, minta nincs benne.


Nem a divat számít hanem h nektek kedves legyen, elvégre egy életre szól, nem cserélheted le ha már meguntad :-)

2010. nov. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, nekem és páromnak is a sima arany tetszik a legjobban, és szerintem azt fogunk választani. Köszönöm, boldogok vagyunk!
2010. nov. 5. 08:37
 10/21 anonim ***** válasza:
szia, mi fehéraranyat csináltattunk, marha drága volt és egyáltalán nem úgy néz ki, mint egy jegygyűrű, olyan, mint egy szép ezüst karika. Már nagyon megbántam.
2010. nov. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!