Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Segítség, lassan két éve nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség, lassan két éve nem tudok már mit tenni?

Figyelt kérdés

Abban kérném a segítségetek, hogy hogy békítsem össze édesanyámat a párommal? 3 éve és 3 hónapja vagyunk együtt a párommal. Az elején nagyon szerették egymást anyuval, de rá több mint egy évre anyu elkezdett fújni rá. Nem tudom mi volt a gondja, máig nem tudom, csak azt hajtogatja, hogy ki kéne dobnom, mert hogy nem szereti, link, stb. Holott az elején nagyon szerették egymást, anyunak kedvence volt. :S Nem is akarta, hogy átjöjjön hozzánk. Aztán ez a párom fülébe jutott (70 km-re lakik tőlem egyébként) és azóta nem is jön. Ez 2009. áprilisában történt (mármint hogy nem jár át), azóta én járok át hozzájuk csak (vagyis visz-hoz). Anya máig nincs kibékülve vele, karácsonykor eljegyzést szeretnénk, de hát hogyan? Vagy mire? Így tökre kilátástalannak tartom az egészet, pedig szeretem, vele szeretném leélni az életemet, de hogy lehetne őket kibékíteni? Anyu már akkor sem jön ki a házból, ha megáll a házunk előtt autóval párom.. :( Valakinek hasonló történet? Vagy esetleg megbékélhet pár év múlva?

Köszi


2010. dec. 13. 11:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Olykor nehéz megérteni az édesanyákat, sőt szót érteni velük sem mindig egyszerű, ennek ellenére én azt tanácsolom, hogy próbálj meg beszélni vele. (Magamról tudom, hogy ez nem egyszerű, nálunk például mindig veszekedésbe torkollik bármi, amit én szeretnék vele megbeszélni...) Ha nagyon szereted a párodat - úgy tűnik -, akkor egy ilyen kisebb veszekedést muszáj édesanyáddal megütnöd.

Nem írtad a korotokat, az sokat segített volna.

Ha mindketten felnőtt emberek vagytok, miértne járhatna hozzád?

Ha anyukádnak nem tetszik, akkor be kell vetni a zsarolást. Tudom, hogy ez gázos, de sok mindenkinek bejött már. Nem kell elköltöznöd, de ültesd a fülébe a bogarat, hogyha nem tűri meg itt a párodat, akkor az olyan, mintha téged nem tűrne meg, s ha így áll a helyzet, akkor el is költözhetsz, mert te szeretnél vele lenni, vele minden tökéletes, vele el tudod képzelni a helyzetet.

A z eljegyzés talán majd ráébreszti, hogy mit veszíthet, mennyi boldogságól maradhat ki, hogyha ellenségeskedik, ezt elmondhatod neki te magad is.

Mondd el, hogy a párád szüleivel nincs probléma. (Persze ha így van.)

Mindenképpen mondd el neki, hogy megpróbálnád megérteni a haragját, hogyha tudnád, hogy mi a probléma forrása. Kérd meg, hogy mondja el, úgy talán tudtok rajta változtatni, hiszen így nemcsak a vejét, de a lányát is elveszíti...

2010. dec. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Lehet, hogy megtudott róla valamit, amitől meg akar kímélni.
2010. dec. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom anyukádat már próbáltad kérdezni arról, hogy mi lett a baja hirtelen és gondolom eredménytelenül. Esetleg nincs egy jó barátnője, bizalmasa, akit megtudnák kérdezni, hogy mégis mi történt? Gondolom csak elmondta valakinek? Apukád esetleg?


Elég brutális, ha egyik pillanatról a másikra lett ilyen... én azt is értem, hoyg esetleg olyan dolgot tudott meg, amitől meg akar kímélni, de ezzel csak pokollá teszi az életedet, ahelyett, hogy inkább megosztaná veled és rád bízná a döntést, hogy neked az a dolog, belefér e vagy sem... félre ne érts! Nem mondom, hogy volt valami, csak ha esetleg volt.

2010. dec. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak! :)


23 évesek vagyunk mind a ketten (párom és én). MOndtam már neki, hogy elköltözök (nem így konkrétan, csak elhintettem), erre apum mondta neki, hogy ne morogjon állandóan mert ő nem szeretné ha elmennék otthonról. Apummal egyébként nagyon szeretjük egymást (legjobb barátom, mindent tud rólam), anyut is imádom, de vele kicsit nagyobb a távolság kettőnk között. Hába kérdeztem, hogy mi a baja vele, csak az volt a válasz, hogy nem szereti, sőt, gyűlöli. A párom szülei rendesek, és ők is tudnak erről, hogy anyum nem tűri meg párom. Amire párom apukája annyit válaszolt, hogy biztos van rá oka, amiért így viselkedik. Lehet, de én nem tudom mit tett. Az tény, hogy néha lökött, de ez még nem ok az egészre. :S

Apum egyébként szereti, és szeretné ha anyu is kibékülne vele, de nem hallgat rá sem. Egyébként felhőtlen a viszony a szüleimmel, nagyon szeretem őket, csak páromat is imádom.

2010. dec. 13. 11:43
 5/10 A kérdező kommentje:

Utolsónak! :)


Apu sem tudja konkrétan hogy mi történt. Másnak meg tuti nem mondja el anyu... :( Így elég nehéz. Igen, beszéltem, de csak azt a választ kaptam, amit az előbb leírtam. Hogy megtudott róla valamit, azt kétlem, mert elég messze lakunk egymástól, hogy valamit megtudjon (a szüleivel sem áll szóba). :S

2010. dec. 13. 11:44
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy anyuci bepróbálkozott nála ő meg vissazutasította és ez bántja anyukád híúságát...
2010. dec. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Pedig biztos,hogy megtudott róla valamit,mert ilyen nincs,hogy egyik napról a màsikra csak gyûlölök valakit.Ezt viccnek szànom,de sajnos sokszor elõfordul,hogy vej és anyós között szerelem alakul ki,vagy valami közeli kapcsolat.Ezt nem sértésnek irom,de sajnos napjainkban ilyen is elõfordul.
2010. dec. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hát igen érdekesen néznének ki. :D De valahogy ezt nem tudom elképzelni. :D

Még véletlenül sem. :) De jó elképzelés. :)

2010. dec. 13. 12:16
 9/10 anonim ***** válasza:
Muszáj lesz leülnöd anyukáddal beszélni és addig nyaggatni míg el nem mondja.És ahogy az előttem szólók írták..érzelmi zsarolás..
2010. dec. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!



Ülj le Anyuddal, és a lehető legkomolyabban próbálj meg elbeszélgetni vele az ügyről!


Sok sikert :)és Békés, Boldog, Áldott Karácsonyi Ünnepeket Mindenkinek!

2010. dec. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!