Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mi a véleményetek az alábbiakról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az alábbiakról?

Figyelt kérdés

Párommal már 4 éve együtt vagyunk, szeretjük egymást és szeretném eljegyezni. A bökkenő az, hogy én lány vagyok:D

Sokkal romantikusabb alkat mint én és nagyon szeretem.


Egy késő éjszakai séta alkalmával parkban vagy a Duna parton szeretném megkérdezni tőle, hogy mit szólna ahhoz, ha eljegyeznénk egymást, és ha tetszene neki az ötlet akkor elővenném a gyűrűket a zsebemből és mondanám neki, hogy akkor itt az alkalom és kérje meg a kezem.:D


A férfiakat kérdezem, mit szólnának ilyenfajta eljegyzéshez? Ezt ugye egy férfi nem érezné megalázónak?


2010. dec. 29. 16:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem elég megalázó lenne neki.


1ffi

2010. dec. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
96%
én lány vagyok de szerintem ez elég izé...hátszóval szar helyzetbe hoznád mert ha azt is mondja h szeretne eljegyzést,nem biztos h ott hirtelenjében..szóval érted mire gondolok:) én megvárnám amíg rászánja magát
2010. dec. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
85%
Megkérdezheted, elmondhatod, hogy te is szeretnéd, és csak le esik neki, de ne hozd kínos helyzetbe!
2010. dec. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit úgy tűnik, mintha ráerőltetnéd magad. Még ha azt is mondja hogy igen, már egyből a gyűrű? És ha azt mondja hogy nem? fölöslegesen vetted meg? Szerintem csak beszélgess vele erről, vagy várd, hogy ő hozza fel.
2010. dec. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
91%
Ez akkor lesz a legcikibb mikor majd közli,hogy hát várjatok még picit,de az inkább rád nézve lesz ciki,nem kell ám kierőszakolni az eljegyzést,csak hogy legyen gyürű amivel villoghatunk hogy mennyaszonyok vagyunk mert az oltárig még vagy 100 *kidobhatnak...
2010. dec. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Tinker Bell ***** válasza:
69%

Megalázó lenne egy kicsit, de legalább rájönne, hogy nincs mire várni. 4 év az mégiscsak 4 év!

Mi 5 éve vagyunk együtt és semmi, nagyon rosszul esik, mert tudom, hogy szeret és tervezzük a közös jövőt, ezért nem értem miért vár még vele. Tisztában van vele, hogy nagyon szeretném, de mégsem tesz semmit...

2010. dec. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tulzas a dolog. Ha tenyleg nagyon szeretitek egymast, akkor egyszeruen beszelj vele errol. Mondd meg, hogy te mar szeretnel feleseg lenni, kerdezd meg, hogy o hogy all ehhez a temahoz, ha igen, akkor hogy oldanataok meg az anyagiakat. Szoval legyen tema koztetek, de szerintem ne te kerd meg, ha mar o is atgondolta megfogja tenni, o maga.
2010. dec. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
85%
Nem tartom olyan hű de jó ötletnek. De csak azért, mert ha én megakarom kérni a barátnőm kezét akkor majd megkérem, ne az legyen, hogy ő egy ráutaló magatartással megteszi az első lépést... Ha meg esetleg mást válaszolok mint amire ő számít akkor abból sértődés lesz, meg nekem ugye kellemetlen a szituáció.... Várd meg amíg ő kezdeményezi a dolgot, nem kell sietnetek sehova. :) Tehát ezt szerintem felejtsd el, majd ha ő úgy érzi akkor megkéri a kezedet. Gondolom te is jobban örülnél ha ő ezt a lánykérést szívből tenné meg a saját akaratából és nem azért mert te ezzel az ötlettel álltál elő.
2010. dec. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Házasodni még nem szeretnék, mert még tanuló vagyok. De jegyes szeretnék vele lenni. Régebben szó volt a lánykérésről, de abbamaradt a téma. Ő most eléggé mélyponton van anyagilag, úgyhogy ezért sem kérné meg a kezem. Régebben elképzeltem egyszer kétszer, hogy megteszi, lenne,de rájöttem, hogy nem tudnék neki örülni annyira, mert ha ő kezdeményezné az már komoly házassági ajánlat lenne (hónapokon belüli esküvővel), én pedig a házassággal még várni szeretnék egy darabig.

Titokban szeretném tartani, hogy csak mi tudjunk róla.

2010. dec. 29. 17:07
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Rossz ötlet. Beszélgessetek terveitekről, hátha ki tudod ugratni a nyulat a bokorból, de ne provokáld ki.
2010. dec. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!