Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mi a véleményetek az alábbiakról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az alábbiakról?

Figyelt kérdés

Párommal már 4 éve együtt vagyunk, szeretjük egymást és szeretném eljegyezni. A bökkenő az, hogy én lány vagyok:D

Sokkal romantikusabb alkat mint én és nagyon szeretem.


Egy késő éjszakai séta alkalmával parkban vagy a Duna parton szeretném megkérdezni tőle, hogy mit szólna ahhoz, ha eljegyeznénk egymást, és ha tetszene neki az ötlet akkor elővenném a gyűrűket a zsebemből és mondanám neki, hogy akkor itt az alkalom és kérje meg a kezem.:D


A férfiakat kérdezem, mit szólnának ilyenfajta eljegyzéshez? Ezt ugye egy férfi nem érezné megalázónak?


2010. dec. 29. 16:46
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
78%

Házasodni még nem szeretnék, mert még tanuló vagyok. De jegyes szeretnék vele lenni.

Akor meg mi értelme,az eljegyzés az esküvő előtt szokás,nem divatból,meg miegymásból...ÁÁÁ Szerintme beszélgessetek inkább,mert lehet pofára esés lesz...

2010. dec. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 tetris ***** válasza:
85%

Jaj ne már! Ennyire ne alázd meg magadat se, és a másikat se! Hiába vagyunk a 21. században, azért vannak tradicionális dolgok, amiket nem kéne felrúgni.

A nőt kérik meg, hogy legyen feleség, és nem a nő kéri meg a leendő férjet.

Arról nem is beszélve, hogy ha tényleg együtt maradatok, hád hidd el nekem, hogy amíg csak éltek, ezt mindig felhánytorgatná, hogy te erőltetted a dolgot.

Ha szeret, ha veled akar maradni, úgyis lépni fog. Tessék szépen, türelemmel kivárni.

Esetleg tehetsz egy-két erre irányuló mondatocskát...

De többet ne!!!!!!!!!!!

2010. dec. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
18%
Nekem tetszik az ötlet. Jegyezd el, de ne azért hogy megkérje a kezedet, hanem azért, hogy örökké tartson a szerelmetek.
2010. dec. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
81%
Húú szerintem nagyon gáz.
2010. dec. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
76%
inkább csak beszélj vele erről,de ne ilyen módon!
2010. dec. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Tinker Bell ***** válasza:
87%
Na most akkor szeretnéd vagy nem? Vagy valamelyik barátnődet is eljegyezték és te sem akarsz kimaradni a sorból? Ennek így nem sok értelme lenne!
2010. dec. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Azért szeretném az eljegyzést, mert nekem nem volt rendes családom, hozzá kötődök úgy mintha a családom lenne és emiatt szeretném formálisabbá tenni a kapcsolatunkat. Házasodni is szeretnék vele, de mivel még tanulok nem tudok anyagilag úgy beleadni, ahogy szeretnék.
2010. dec. 29. 17:31
 18/24 anonim ***** válasza:
67%

Tudod, az eljegyzés, az csak egy gesztus. Egy olyasfajta érzést kelt benned, hogy "hűha! igen, én most jegyben járok egy csodálatos férfival!" de lényegében semmin sem változtat. Csak egy gyűrűt fogsz hordani, meg ő is. Régen az eljegyzés soknak számított, mert anélkül ha egy férfi együtt volt egy nővel, a nőre azt gondolták, hogy szajha, vagy tisztességtelen. Manapság eljegyzés nélkül is járhatnak a fiatalok, ez a természetes, és aligha fognak leszajházni miatta :)

Szóval az eljegyzés után is ugyanúgy fogtok járni, ugyanolyan lesz a kapcsolat, mint eddig. Én nem tennék ilyet a kedvesemmel, bár embere válogatja, de ha olyan a természete, sértően is felveheti... Nemtudom... én inkább nem kockáztatnék a helyedben. Szerintem sem hozd őt ilyen helyzetbe.

Amúgy meg szerintem az eljegyzés felesleges, ha nem tűzitek ki utána az esküvőt. én mindig úgy gondoltam az eljegyzésre, hogy ha a Férfi megkéri a kezemet, ad egy eljegyzési gyűrűt, meg van az esküvőnk időpontja, és innentől kezdve vagyok menyasszony, ill. innentől kezdve járunk jegyben. Ha nem tervezitek az esküvőt, csak úgy ne jegyeztesd el magad szerintem, pláne úgy, hogy nem is ő kér meg téged, hanem te őt. Viszont ha ő akarja, akkor ha szereted, okvetlen igent mondj! :)

2010. dec. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
69%
Nem jó ötlet. Ezzel csak kellemetlen helyzetbe hoznád.
2010. dec. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
A utolsó kommneted alápján ez nem őszinte szerelem,ez függőség,neked kell valaki aki a nemlétező családot potólja...
2010. dec. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!