Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Én és a barátnőm majdnem 9...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én és a barátnőm majdnem 9 hónapja vagyunk eggyütt, és imádom, és ő is így érez.És annyira szeretném megkérni a kezét, de ő még csak 17 éves. Mit tegyek? Tényleg korai? És valami hasonló ötlet?

Figyelt kérdés
Annyira szeretném megkérni a kezét, de ő még csak 17 éves, és eddig poénkodtam vele és ő azt mondta, hogy még korai, és a hangszintjéből ítélve inkább a nem felé hajlana mint az igen felé, és tényleg igaza is van, korai, de akkor mit tegyek? Elő eljegyzés? Vagy valami más? Kérlek segítsetek!
2009. jan. 27. 16:04
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Korai, nagyon korai! Ne akard magadhoz láncolni! Eljegyzéssel, elő eljegyzéssel stb. még nem biztosítottad be magad, ha ez a célod?! Vannak akik esküvő után is elválnak és vannak akik minden kötöttség nélkül is együtt öregednek meg!
2009. jan. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Hát tényleg korai, de ezt te is tudod. Szerintem semmi esetre se kérd meg a kezét, mert ha nemet mond, utána nagyon sokat romolhat a kapcsolatotok. Ha mindenképp akarsz valamit, akkor az "előeljegyzés" vagy "hűséggyűrű" szerintem még belefér. Csak vigyázz, hogy ne legyen kötelező a dolog neki, ne is érezze úgy. Ha úgy látod, hogy nagyon nem akarja, akkor viszont inkább hagyd. A szíved mélyén gondolom úgyis menyasszonyodként tekintessz rá, ha már ilyeneket írsz, s az elég. Majd előbb-utóbb ő is megérik rá. És ne felejtsd el, attól hogy nem akar eljegyzést, még szeret.
2009. jan. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Korai meg nagyon az eljegyzes, szeressetek tovabbra is egymast, ugy mint most, ezt tudod csak tenni, semmi mast. Elso szerelem? Rozsaszinben lattok mindent meg, elvezd a helyzetet, de ne gondolkodjal eljegyzesen! Mitol valtozna meg attol a kapcsolatotok, mit gondolsz, komolyabbra fordulna, vagy?

A baratnod jovore erettsegizik, utana elvegez egy egyetemet, 23 evesen fog vegezni jo esetben a sulival. Meg van 6 ev hatra. Te is tanulj inkabb, es szeressetek egymast igy.

2009. jan. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Egyenlőre vegyél neki egy komolyabb ajándékot /ékszert/. Gondolok itt karkötőre, amibe gravíroztathatsz, egy szép nyaklánc, vagy akár medál, a lényeg, hogy te juss róla az eszébe! Ez tökéletes arra, hogy megerősítsd őt az érzéseidben!!!
2009. jan. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
szia! szerintem ha a szülei beleegyeznek, nem gond az eljegyzés. Egyik 17 éves barátnőmet eljegyezte a 21 éves párja. 2 évig jártak jegyben, aztán szakítottak. Te érzed, mennyire erős a kapcsolatotok. Szerintem a 18. születésnapján lenne a legalkalmasabb az eljegyzés.
2009. jan. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

9 hónap nem kevés idő, de sokan vannak, akik másfél- 2 éves kapcsolatokat is "kidobnak az ablakon". lehet, h tényleg korai, de ha a barátnőd is komolyan gondolja, nem csak egy kapcsolat az összes közül, és ha kell, mindent meg tudtok beszélni, akkor szerintem semmi gond. várj még egy kicsit, vagy esetleg próbálj komolyabban beszélgetni vele, hogy milyen céljai vannak, kb hány éves korban szándékozik megázasodni meg ilyenek.

te hány éves vagy?

2009. jan. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szerintem elég komolyan gondolja ő is, és ezeket már megbeszéltük, mármint az összes ilyen "+időpontot", azóta már rá is kérdeztem, mert ugy vagyok vele, hogy mindegy hogy hogy, de nagyon boldogok vagyunk, ígyis :) és megkérdeztem tőle, hogy ha megkérdezném mit felelne, és nemet mondott, de azért hozzátette, hogy nem azért mertt nem szeret :) Egyébként ebben a hónapban töltöm a 18at, és köüszönöm a komeenteket :)
2009. febr. 2. 19:52
 8/10 anonim válasza:

Szia!

Ha a szülei nem szólnak semmit, és szeretnétek szerintem lehet. Én is 17 voltam mikor volt az eljegyzés, és ha minden jól megy nyáron lesz a lagzi. Ha elég komolyan gondoljátok miért ne:):):):)

2009. febr. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ja és nyáron leszek 23 éves. Szóval nálunk hosszú volt a jegyben járás, mert kikötöttem, hogy min.1 éve dolgozzak,s bizti munkahelyem legyen
2009. febr. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Korai nagyon hidd el :)
2009. szept. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!