Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Vágyom arra, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vágyom arra, hogy a párom megkérje a kezem, ez nagyon illúzió romboló? Emiatt "rossz" vagyok?!

Figyelt kérdés

nem a ceremónia része izgat a dologból, csak, hogy átéljem azt az érzést amit már annyiszor elképzeltem, hogy milyen lesz HA...

Számtalanszor elképzeltem már milyen lenne...ha végre "megérkeznénk"...

Amikor mondja, hogy van egy meglepetése, folyton az jár az eszembe, hogy talán most...

Megbeszéltük, hogy meglepetés lesz és olyankor, mikor nem számítok rá. De ez olyan mint amikor azt mondják, hogy van 1ooo euród, ha nem gondolsz egy rózsaszín elefántra...folyton agyalok.

(persze nem folyton minden nap, minden percben, de egy meglepetésről pl. egyből az jut eszembe...vagy ha azt mondja valamire gyűjt:-S) néha ez olyan "gáz". Mondjátok, hogy nem vagyok egyedül:D


2011. jan. 9. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A paroddal kell errol beszelgetned oszinten. Nem sok ertelme van igy varni a bizonytalansagban.

Van ismerosom, Aki szinten igy vart, a legelso alkalommal 6 evig, a masodik alkalommal 3 evig, es meg mindig egyedul van!

2011. jan. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%
Nem kellene ilyen görcsösen vágynod erre. Ma már nem az élet csúcspontja egy lánykérés. Kiment a divatból. Ma egy nő önálló, saját magával vannak tervei, és ha van egy jó barátja, aki egyben a szerelme is, ez pont elegendő. Hagyd, hogy az Élet hozza mewg, amit akar. Élj az ITT és MOST-ban. Fogadd örömmel, amit MOST ad az élet. Ha így teszel, felszabadult leszel, vidám, és vonzó. Könnyebb lesz minden, boldogabb leszel.
2011. jan. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg teljesen természetes, hogy ennyire várja...

Amúgy mióta vagytok együtt?


Minden lány ha hosszabb ideje van egy kapcsolatban, szíve mélyén figyeli a párja reakcióját, hogy na, most kéri meg a kezemet?

Én is gondoltam ilyenre, és gondolok is... de még túl korai :)


20 L

2011. jan. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem vagy egyedül ezzel a várakozással.Úgy érzem már a meglepetéseknek nem is tudok örvendeni,mert mindig arra gondolok,hogy gyűrű,lánykérés következik pedig nem és ilyenkor a pillanatnyi meglepetés ami nem ezekről a dolgokról szól már nem is olyan jó:(
2011. jan. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Pont erre gondoltam utolsó:)


Köszönök minden kedves választ. Az én életemben igen is nagy jelentősége van (lesz) annak mikor a párom megkéri a kezemet. Függetlenül attól, hogy divat-e vagy nem.


3,5 éve vagyunk együtt. Még egyetemisták vagyunk.

2011. jan. 10. 15:53
 6/8 A kérdező kommentje:

Jajj és tudom, hogy a párom meg akarja kérni a kezemet, rengeteget beszélünk erről. Csak jelenleg távkapcsolatban élünk, így kicsit más a helyzet:( kevesebbet vagyunk együtt.

De beszélek erről a párommal és szerintem mindketten várjuk:D

2011. jan. 10. 15:54
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül!:)

az én párom is azt mondta,h meglepetés lesz,akkor fogja megkérni a kezem,mikor nem is számítok rá(most már mindig számítok rá),és ő már tudja is mikor:D

és így tényleg olyan mint az elefántos hasonlatod :D

Ne aggódj,emiatt nem vagy "rossz"!

azok a lányok,akik stabil kapcsolatban vannak,és nem házasságellenesek,szerintem (titokban) mind erre vágynak!:)

2011. jan. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Régen a kapcsolatom elején még én is így voltam vele. Bármikor, ha mondta, hogy meglepetése van a számomra vagy ékszert kaptam dobozban majd kiugrott a szívem a helyéről, a végén pedig hiába adta jó szívvel az ajándékát, már nem tudtam úgy igazán örülni neki. Egy idő után meg már immunis lettem az egész témára, azóta szóba sem kerül a házasság. Mondjuk lehet, arra vár, hogy végre lediplomázzak és legyen állásom (de ezt egyre kevésbé hiszem).
2011. jan. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!