Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Melyik gyűrűt válasszam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik gyűrűt válasszam eljegyzésre?

Figyelt kérdés

Az egyik a "hagyományos" formájú eljegyzési gyűrű 1db kővel.


Érvek mellette ellene: fehér arany,1 db kisebb méretű briliáns kővel, "eljegyzésre való" forma (így biztos nem lőnék mellé vele) viszont éppen ezért hagyományos megszokott nem annyira különleges vagy egyedi (a hölgynek ha nem is briliánsból de hasonló formájú gyűrűje már van)

, méretet is módosítani kell rajta (nem gond de ez is érv).


A másik szintén fehér arany,4 db (de a briliánsnál kisebb méretű) zafír kővel ami ráadásul rózsaszín! (ritka)

színű. A gyűrű kialakítása érdekes 2 2 ágú megoldás(ezt nem részletezem)


Érvek mellette ellene: fehér arany, rózsaszínű kövek (zafír) - ez a kedvenc! színe a hölgynek, különleges,

nem a megszokott forma (és szín), méretpontos, még csak hasonló sincs a hölgynek.Viszont nem briliáns, egyedi formája alapján nem egy "tuti biztos" választás (bár az ékszerész szerint lehet eljegyzési gyűrű,mert nem dívik már nagyon a hagyományos forma)


Árban nem sok különbség van a kettő közt. Swarovski, bizsu, s egyéb bóvlik kizárva. Mindenképp meglepetés lenne így a közös vétel is kizárva.ÉN talán inkább a másodikat tenném előre, ÉN inkább a különleges egyedi dolgokat favorizálom nem egy minden ujjon visszaköszönő gyűrűt. De mellélőni sem szeretnék vele. Viszont a brill az mégiscsak brill és arról már messziről látszik hogy egy eljegyzési gyűrű..

( -szal a kedvenc színed a rózsaszín? -igen azis.. mega fehér is, meg a sárga is meg a... ) :D

A hölgy nem egy gazdag családból származik, és én sem, szal nem ezért lenne a brill..

Szal szerintetek? Melyiket?


2011. jan. 27. 09:13
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
79%
Másodikat választanám,ha a brillen múlna,soken nem lennénk férjnél:)
2011. jan. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
76%

Hát én figyelembe véve, hogy a kedvence a rózsaszín, mindenképp azt választanám! Meg az első túl snassznak tűnik.

Amúgy a Swarovski mióta bóvli? :O

2011. jan. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
fotó?
2011. jan. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 napietus ***** válasza:
79%
az elsőre szavaznék, de csak a brill miatt. inkább vegyél hozzá zafír kísérőgyűrűt, az lehet különlegesebb kialakítású, egyedibb.
2011. jan. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Elsőt kérném köszi:DDD

Én tényleg annak örülnék, én is szeretem amúgy a rózsaszín és lilás árnyalatokat is, de, gyűrűbe nem !! Mivel nem minden ruhámhoz illene a rózsaszínes kő!! Ezt tessék szíves figyelembe venni!!!

2011. jan. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
48%
Irigyellek érte,hogy csak úgy letudod bóvlizni a Swarovskit.Ezek szerint neked az nem kategória árban sem.Mit gondolsz a Frey Wille-ről ??? :D
2011. jan. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 napietus ***** válasza:
77%
09:32-esnek igaza van. pl. egy piros ruhához nem mutat a rózsaszín kő. a jegygyűrűt meg folyamatosan viseljük...
2011. jan. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
50%

Elsőre szavazok!

Amúgy a swarovskiról minden kicsit is ékszeres beállítottságú ember tudja, hogy nem sokat ér. Vigyétek csak be felbecsültetni egy ékszerészhez!

2011. jan. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik a zafír-ami ugye rózsaszín. (van nekem hasonló)

Meg amúgy is szerintem inkább legyen fehér...

2011. jan. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
68%

A zafírt szerintem. Én jobban örülnék annak, ami személyesebb illik hozzám, én sem a hagyományos eljegyzési formát választottam. :)


Amúgy aki úgy védi a swarowskit az nem tudom hol él. Egy gagyi szar, csak sokat kérnek érte. Azért mert drága nem azt jelenti, hogy jó is. Leginkább csak bevonatos, kövek ragasztva valami gyantával és ki is esnek, barnul-zöldül és garanciába sem csinálnak vele semmit csak húzzák a szájukat meg kifogásokat keresnek. SZAR. Drága divat ékszer. Csecse meg trendi, de eljegyzésre nem hiszem, hogy passzol. "Ja szívem, hogy egy hónap után tönkrement, amit 40 évre szántunk?"

2011. jan. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!