Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nem gondolt még az eljegyzésre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Körömlakk kérdése:

Nem gondolt még az eljegyzésre?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok a párom 28!2 éve leszünk együtt!Úgy éreztem itt az idő megkérdezem tőle hogy szándékozik e majd a késöbbiekben megkérni a kezem...erre a hirtelen reakcio az volt hogy NEMTUDOM...hogy még nem jutott ilyen az eszébe!(Amit fontos tudni: Még otthon lakik szüleinél anyagilag nem áll a legjobban jelenleg is olyan munkahelye van ahol elég nehezen adják a fizetését tehát nagyon bizonytalan!)Tehát még azt is mondta hogy azért nem gondolkozott még ezen mert hogy nincs meg az anyagi háttér és hogyha már tervben lenne a lakásvétel vagy hogy összeköltözünk és fenttudjuk tartani magunkat akkor biztos eszébe jutna az eljegyzés de így még nem gondolt erre mert hogy sokkal fontosabb dolgok is vannak!Én is tudom hogy rossz a helyzet én csak azért kérdeztem meg tőle mert én fontosnak tartom majd a házasságot!persze nem most azonnal hanem legalább a gyerek elött...Szerintetek is csak az anyagi háttér miatt nem gondolt rá?vagy ezzel csak nem akart megbántani?kicsit furán éreztem magam utána
2011. szept. 15. 22:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
37%
Vigyázz, nagyon rátelepszel....ha így folytatod, hamarabb dob ki, mint hogy feleségül vegyen.
2011. szept. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
54%
Gondolom 600 fontosabb dolog van az eljegyzés előzz amit meg kelloldania. Nagyon helyes, hogy nem akar a semmire eljegyezgetni.
2011. szept. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
32%
Két év után mit akarsz???????????????????
2011. szept. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
miért telepednék rá?????mert 2 év után megmertem kérdezni????És mi az h 2 év után mit akarok????valaki fél év után már eljegyzi utána elis veszi rögtön!egyébként meg NEM AZT MONDTAM NEKI HOGY MOST AZONNAL JEGYEZZEN EL HANEM CSAK RÁKÉRDEZTEM HOGY VALAHA TERVBEN LESZ E!Látom nem értelmezitek....
2011. szept. 15. 22:35
 5/24 anonim ***** válasza:
62%

a férfiak nem ilyen romantikus tervezgetős típusúak, legalábbis a nagyátlag

én 3éve megkérdeztem a férjem,hogy szeretne-e gyereket,azt mondta nem,aztán tavaly is kérdeztem,a válasz,szintén nem volt.aztán becsúszott a baba,és nagy a szerelem apa-lánya között.

szóval,ne aggódj, a férfiaknak meg kell érniük erre a dologra. egyenlőre a stabil jövőtöket tervezi, nem a házasságot és az fontosabb

2011. szept. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
89%
elsővel ellentétben nem érzem rátelepedésnek, csak feltettél egy jogos kérdést. szerintem még nem érzi a párod, hogy megvan az az egzisztencia, ami ehhez kell. ha 2 éve jártok, akkor valszeg már tudja, hogy ez fontos neked, ne aggódj :)
2011. szept. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
:) akkor sok boldogságot nektek:)és gratulálok a kislányhoz:)
2011. szept. 15. 22:41
 8/24 anonim ***** válasza:
73%
azért megnézném meddig tart az a házasság, ahol fél év után volt az eljegyzés....
2011. szept. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
66%

nálunk 1hónap után volt az eljegyzés,6éve együtt vagyunk,5éve házasok és szülők is.

de ehhez az kell tényleg,hogy a férfi már érezze azt,hogy megteremtett mindent csak az asszony hiányzik :)

2011. szept. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
73%

A "semmire" én sem nősülnék...

Viszont igazad van a kérdést illetően. Ha Ő sosem tervez házasságot Veled, miért húznád az idődet???

Egyszer mi is összekaptunk ezen a kérdésen a párommal, mondjuk annyi, hogy én tudtam, hogy elszeretne jegyezni, csak azt nem, mikor. Ezért rákérdeztem. Innen lett a botrány.:P

Azóta csendben, türelmesen várok, 4 éve:)

2011. szept. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!