Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan reagál más nő ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagál más nő ilyen Valentin-napi ajándékra?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy titokban jeggyűrűre számítottam. 3 éve együtt, már 1,5 éve élettársak vagyunk. Megbeszéltük, hogy jöhet a baba, azt mondta, elvesz feleségül ha terhes leszek. Na itt kezdődött (nem csak itt) a kiakadásom. Csak úgy végiggondoltam magamban mi lesz, ha elvetélek? Lefújja az esküvőt? Mert anélkül nem akar elvenni, mert szerinte a házasság csak a gyerek miatt fontos. És számomra nagyon megalázó, hogy feltételhez köti azt, hogy feleségül vegyen.

Már karácsonykor is bíztam benne, hátha mégis megkér. Valentin-nap volt az utolsó reményem, mert hát különben mikor máskor? Pedig gyűlölöm az ünnepet, én már az elején kértem, ne tartsuk, de ő megszegte és vett piros rózsát, én meg ott égtem mert nem készültem, de igazából nagyon boldog voltam. Köv. évben ezért én adtam neki nagyon személyes meglepetést, ő meg azt mondta, nem készült semmivel, mert megegyeztünk hogy nem ajándékozunk.

Így hát gondoltam, hogy ma nem fogok valószínű kapni semmit. De mégis nagyon vágytam a gyűrűre.

Reggel véletlen összetörtem a parfümömet. Így hát búcsúzásnál odanyögte nekem, hogy vegyek ma magamnak egy parfümöt, úgyis Valentin-nap van és nem tudott ezzel foglalkozni idáig. Ami nem igaz, mert a húgának be tudott vásárolni névnapra, és amúgy minden ünnepre igyekszik valami személyeset adni mindenkinek. És akkor épp Valentin-napon intéz el ennyivel?

Azt lenyeltem volna, hogy nem ad semmit, sokkal jobban, mint azt hogy velem veteti meg a Valentin-napi ajándékomat.

Azok után meg hogy gyűrűben reménykedtem most megint úgy érzem magam, mint akit arcul vert.

Ti hogyan reagáltatok volna?


2011. febr. 14. 15:18
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
64%

Mintha én írtam volna a dolgot, bár nálunk a két bűvös szám a 6 (ennyi éve együtt) és az 5 (ennyi ideje lakunk együtt). A névnapom múlt héten volt, annak ellenére elfelejtette, hogy előtte többször szóltam neki.

Várom ki mit ír, érdekelnek a hozzászólások :)

2011. febr. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
90%

Sehogy, ha megbeszéltük hogy nincs házasság, akkor nem vártam volna a gyűrűre, és örültem volna a parfümnek. De én amúgy sem látok sok különbséget aközött, hogy kapok pénzt és én veszem meg magamnak, vagy tőle kapom meg.

De komolyan, nem értem. Megbeszéltétek, hogy nincs házasság, meg azt is, hogy ma nincs ajándék. Akkor meg?

2011. febr. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért vártál gyűrűre, ha elmondta neked, hogy csak akkor vesz el, ha terhes vagy. Terhes vagy? nem.. hát akkor miért várod? Ha annyira fontos neked a házasság akkor meg kellene beszélni vele, hogy de neked igenis fontos, így csak eszed magad fölöslegesen, s olyat vársz ami lehet, hogy párodnak eszébe sem jut.

Abban viszont van vmi igazad, hogy az ajándékodat nem te kell megvedd magadnak, én a helyedben nem is venném meg.

2011. febr. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Hát, lányok, én nő létemre is úgy gondolom, néma gyereknek... Az nem jó kapcsolat, ahol nem meritek elmondani, hogy mit szeretnétek. Az oké, hogy a gyűrű legyen meglepi, de a célokat nem ártana egyeztetni. Így csak egyre csalódottabbak lesztek, az évek meg mennek.
2011. febr. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért vagy vele, ha nem közösek a céljaitok, ha így elbeszéltek egymás mellett és tele vagy elvárásokkal.
2011. febr. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
62%

Én nem voltam ilyen helyzetben..Hogy miért?

-mert mi nem ünneplejük a Valentin napot..Így nem is kapok és adok semmit..Viszont egész évben elhalmoz virágokkal,csokikkal,ajándékokkal..Egész évben udvarol..

-Én titokban sem várok gyűrűt.Pedig lassan 10 éve élünk együtt.Jól megvagyunk,élvezzük az életet,és ha ő egyszer szeretne egy esküvőt,ám legyen..de nem görcsölök rá..Az már nem is jó ha csak azért venne el,mert én hisztizek vagy én harcolom ki magamnak..Ő maga akarjon elvenni..

Bár hozzá kell tennem,hogy a párom minden évben megkéri a kezem a születésnapomon,de mindig azzal zárjuk le,hogy akkor lesz esküvő,ha álmaink esküvőjét meg tudjuk csinálni.Ezért inkább gyűjtjük a pénzt és boldogan éldegélünk..(egyébként idén nyáron összeházasodunk,mert összejött a pénz,hogy Vegasba menjünk 2 hétre.)

A türelem rózsát terem ...Ne rágódj ezen..Élvezd az életet..

2011. febr. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ha ő nem annyira akarja a házasságot, akkor ne is erőltesd! Neked jó lenne, ha kényszerből venne el? Szerintem nem.

Elhiszem, hogy azért rosszul esik, mert vágysz arra, hogy eljegyezzen, de sajnos ilyen esetekben el kell fogadni, hogy a másik nem vágyik rá annyira.

Szerintem örülj a parfümnek. :)

2011. febr. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a Valentinnapi lánykérés snassz és unalmas. Nem értem, hogy ha számodra nem fontos ez az ünnep miért várod el, hogy ne csak ennyivel intézzen el, azt pedig végképp nem értem, hogy miért várod el, hogy egy olyan napon kérje meg a kezed, ami számodra nem is igazán fontos (elmondásod szerint). Főleg, hogy még azt sem tudtátok eldönteni, hogy akkor megtartjátok e vagy sem. Ahogy észre vettem az eddigi évek alatt szépen elbeszéltetek egymás mellett ezt illetően, azért is lehetett olyan, hogy közösen még nem vásároltatok egymásnak. A parfüm dologról csak annyit, hogy nem kell ebbe nagy dolgot belelátni. Persze romantikus lett volna, ha látja hogy eltöröd és este haza állít egy ugyanolyannal, de a férfiak inkább gyakorlatiasak, mint romantikusak.

A helyedben én nem ragaszkodnék annyira ahhoz a bizonyos gyűrűhöz, az még nem biztosít semmit, de manapság már a házasság intézménye sem jelent sokat.

2011. febr. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

Még csak fél négy van. Lehet, hogy este jön a meglepi, ne legyél türelmetlen ;]


Egyébként lány vagyok, és szerintem sokkal nagyobb dolog az, hogy megbeszéltétek azt, hogy jöhet a baba, mint egy gyűrű. Mármint, értem, hogy neked mind a kettő fontos, de házasság nélkül is lehet boldogan élni, és a házasság nem garancia mindenre.

2011. febr. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

Bocsáss meg, de kicsit bunkó leszek, és kicsit nem a kérdésre válaszolok.


Nekem olyan férfi inkább idézőjelesen "férfi" nem kellene, aki csak akkor és azért venne el, mert terhes vagyok. Mi ez? Ellenőrizzük a kancát elég termékeny-e?


Mert nekem itt egy kicsit sántít, hogy a párod valóban szeret. Simán megmondanám neki, hogy ha velem képzeli el a jövőt akkor vegyen el és jöhetnek a gyerekek amennyiben sikerül őket összehozni, vagy ha nem, akkor ne raboljuk egymás idejét.

2011. febr. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!