Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek mennyire romantiku...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire romantikus valakinek szülés után megkérni a kezét? Mondjuk akkor amikor együtt nézitek meg a picit először?

Figyelt kérdés
2011. febr. 15. 18:21
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
56%

Nem jó, mert lehet, hogy nem fog rá emlékezni.

A szülés nagyon furákat művel az ember emlékezetével. Tapasztalatból mondom.

2011. febr. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

haszeretne ha nem muszály:S

sajnos nincs sok ideje már mert kifogják pakolni viszont nagyon szeretne egy babát.

Én normál esetben várnék még egy évet de nem lehet.

Viszont minden vágyam hogy boldog legyen és hát valóigaz énisörülnék egy babának=)

2011. febr. 15. 18:55
 13/24 anonim ***** válasza:
82%
Hát akkor gyerekcsinálás előtt kérd meg, ne akkor, amikor szegény holtfáradtan, kimerülve, esetleg szülési depresszióval küzdve fekszik. Ne egy füst alatt akarj lezavarni mindent.
2011. febr. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
83%
én nem szülnék házasság nélkül, úgyhogy velem szemben ez egy füstbe ment terv lenne:D
2011. febr. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
80%

"alapból nem esnék teherbe addig amig nem házasodtunk össze...

nekem ebben már semmi romantika,csak ilyen "ha már baba van akkor elveszlek"..." Egyetértek.

Házasság előtt nem terveznék gyereket, kérd meg a kezét, aztán esküvő, és utána jöhet a gyors gyerekcsinálás...legalábbis az én értékrendem szerint így helyes. de amúgy szerintem szülés után nem éppen romantikus a dolog (nézz meg egy szülős videót, ahol mindent mutatnak, gátvarrás közben én nem tudnék arra koncentrálni, hogy éppen mi "gondod bajod").

Kérd meg a kezét most, amíg nem terhes, így biztos lehet Ő is abban, hogy nem csak a baba miatt veszed el.

2011. febr. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
53%

Utolsó vagyok.

Amúgy nálam az apás szülés eleve kizárva...oda férj nem való (szerintem).

2011. febr. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

De én nem szülés közbenre gondoltam hanem utána amikor már valamennyire helyrejöttés elmegyünk megnézni a picit.

amellett 1hónapja van hátra hogy teherbeessen szoval az esküvő még arrébbvan....

2011. febr. 15. 21:02
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semennyire. Kérd meg a kezét amíg nem terhes (így legalább tuti, hogy nem azért veszed el). "Romantikus" körülményeket így is lehet teremteni. Én biztos jobban örülnék, ha még lehetőleg a gyerek, terhesség előtt eljegyeznének (az más kérdés, hogy házasság nélkül normál esetben nem szülnék).
2011. febr. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
48%

Ha a párom így állna a dologhoz, hogy "majd ha megvan a gyerek, feleségül veszlek", úgy vágnám szájon, hogy attól koldulna. Ez ilyen... ne haragudj, de ez ilyen "borjas tehén" dolog, ha már megellett a tehén, akkor üsse kő, megveszem a borjával együtt. Ha van más lehetőség, és meg tudod kérni a kezét még gyerek előtt, akkor mi a csodáért vársz?


Szerintem nem romantikus :/ Kérd meg a kezét, mégiscsak más menyasszonyként szülni, és elhiheted, a kórházban is státusza van még a feleségnek/menyasszonynak, amíg terhes lány... hááááát.....

2011. febr. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
89%

Valamennyire helyrejött és elmentek megnézni a picit????

De hát a pici ott van veletek a szenzitív szülőszobai két órában, utána te haza, baba vizsgálatokra, anya a kórterembe. Én elárulom neked, hogy abban a két órában fogalmam sincs szinte, hogy mi történt körülöttem, kb a nőgyógyásznak is igent rebegtem volna, ha gátvarrás közben megkér...

Mellesleg, ha olyan baja van hogy ki akarják pakolni, akkor kétlem, hogy egy hónap alatt pikkpakk teherbe esik.

2011. febr. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!