Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért nézik le sokat az ezüst...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik le sokat az ezüst gyűrűsöket? Mint lánykérésnél, mint jeggyűrűnél.

Figyelt kérdés

Nem kötekedésből írtam ki ezt a kérdést, előre megjegyzem! A férjemmel mi is az ezüstgyűrűsök táborában vagyunk, mint anyagi, mint tetszési ok miatt. Az aranyat nem szeretjük, a fehérarany pedig horribilis árakon mozog.

Mégis, főképp anyós küzdött azért, hogy arany gyűrűnk legyen, mert az ezüst komolytalan.


2011. febr. 22. 22:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%

Már megint egy anyós...

Komolyan mondom, vicc, hogy vannak emberek, akik beleerőszakolják magukat mások életébe, méghogy a gyűrűt is ő válassza ki, hát nevetséges. Ha nektek ez tetszik, hordjatok ezüstöt, az is szép.

2011. febr. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
mondd meg az anyósodnak h a gyűrű a hűség jele és nem státuszszimbólum, ha akarod műanyagot hordasz, mert az a lényege h jelezd a férjedet szereted és nem az h kimutasd milyen tehetős-elegáns- stílusos vagy. kérdezd meg h szte jobb lenne-e ha az ő kedvéért arany lenne és közben nem lenne meg az összhang a férjeddel? ez a ti életetek, nem kell itt a rongyrázás
2011. febr. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%

Nekünk is ezüst gyűrünk van,és nem hinném,hogy komolytalan vagy ,,hamis"-izléstelen lenne.Szerintem azért nézik le mert jajh szegénykém nem tehetős..tuti azért hord olyat.


Hát de nem ám azért..szakmánkból kifolyólag (meg persze a horibilis összegekből)nem vett drágát.Nem is ez hanem a szimbólum-jelentés egymáshoz tartozás a lényeg szerintem.


Anyóst meg tojd le nagyívből!



20/N

2011. febr. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Mindez három éve volt, csak példaként hoztam fel...

Főleg olyan válaszának örülnék, aki az ezüst ellen van. Észérvekkel.

2011. febr. 22. 23:30
 5/20 anonim ***** válasza:
Az egyszerű arany karikagyűrű a hagyományos. Régebben az volt oszt kész. nem volt ciráda meg ez-az, sima egyszerű arany karikagyűrű. Gondolom ezért idegen neki, hogy más milyen legyen, mert az mégsem a "rendes jegygyűrű" az ő felfogásában.
2011. febr. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Anyukám is az ezüst ellen van, nagyon lenézi, szerinte az semmit nem jelent, hogy miért? nem tudom...nem tudott észérveket felhozni...

Én is ezüstöt akartam egy darabig, de anyám hülyesége rám ragadt, és már az arany fele kacsintgatok...majd ha lesz pénzem...:-S

2011. febr. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Szomorú, hogy a mai "felnőttek" közül sokan "anyóssal meg apóssal házasodnak" , nem tudom mért is érzik magukat felnőttnek, és mért érzik magukat elég érettnek a házassághoz. Azért ragaszkodunk bizonyos hagyományokhoz, mert valaki azt mondja nekünk vagy azért mert úgy érezzük, hogy MI tudunk velük azonosulni?
2011. febr. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
40%

én is nemrég lettem eljegyezve, engem lelombozott volna, ha ezüsttel teszik, mert:

ha el vagyok jegyezve, vagy házas, szerintem a gyűrű olyan jelkép amivel kifejezzük a világ számára, hogy mi ketten összetartozunk. és ez csak az aranynál egyértelmű.

az ezüst gyűrű hiába karika, nem lehet tudni róla, hogy most ennek van valakije, vagy csak divatból hordja, stb

lásd a való világban Bécinek van ezüst karikagyűrűje

de nem tudunk róla hogy lenne menyasszonya....

2011. febr. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
17%
és van arany karikagyűrű 6 ezerért is elmondanám...
2011. febr. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

hát én ezüst párti vagyok. épp múlthéten nézegettem a gyűrűket a kirakatba és nem tetszenek az arany gyűrűk. az igaz h az arany karikagyűrű a házasság jelképe de nem tudom valahogy nem tetszik. vagy még a fehérarany. az aranynak a színe nem tetszik csak.


L

2011. márc. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!