Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 16 éves lány vagyok és nyáron...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves lány vagyok és nyáron tervezzük barátommal az eljegyzésünket, de fogalmam nincs, mit vegyek fel. Barátom szerint kisestélyit. Nem túlzás abban menni?

Figyelt kérdés
Valaki ha tud ötletet adni hogy mit vegyek fel kérem jelezzen mert fogalmam nincs hogy mit illik ilyen alkalomkor viselni
2008. febr. 6. 16:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem 16 évesen az eljegyzés korai. Szerethetitek egymást, és nem kizárt, hogy együtt maradtok hosszú távon, de szerintem nem jó ötlet elsietni a dolgokat! Nem tudom a szüleitek mit szlnak ehhez.

A másik oldal, szerintem egy eljegyzés igen is fontos dolog, szép esemény, ami örökre emlékezetes maradm szóval nem túlzás egy kisestélyi persze ez csak az én véleményem.

2008. febr. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
87%

a ruha mindegy, csak alkalomhoz ill´ö, de lehet jobb lenne azt 4 évvel késöbb. jobban is fogsz mutatni a ruhában, egy lány teste 20 évesen a legszebb (nekem akkor volt) . eddig egy ismerösöm van aki most 40 éves és 16 éves kora óta a férjével van és boldogok, de mennyi mennyi lány , fiu gondolta meg magát 20-25 éves korára hogy nem volt egy másik hapija és csaja sem aztán élni akar még.

az én baráti társaságunkba meg suliba ciki volt 16 évesen menyasszonynak lenni, csak azoknál volt max ahol jött a gyerek. 20 éves kor után meg szép dolog már.

2008. febr. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
61%
Engem 13 évesen kért meg a barátom. :D Még mindíg együtt vagyunk :D
2008. febr. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
95%
nekem édes kettesben volt az eljegyzésem. Hálóingben ;)
2008. febr. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
95%
Wow... 16 évesen? Na mindegy... Szerintem nem kell kisestélyi, az tényleg túlzás. Elég egy egyszerübb alkalmi ruha is.
2008. febr. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

szia!gratulálok!

az én eljegyzésem is 16 évesen volt immáron 10 éve.(azóta 2 gyerekünk is van és összeházasodtunk)

én egy egyszerű nyári kosztümben voltam.

sok boldogságot nektek!!!

2008. febr. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
89%

Szia!


Először is ne hallgass a fanyalgókra, ki tudja, miért nem tudják egyesek megemészteni, hogy akár 16 évesen is eljöhet az igazi... Ha meg nem, fel lehet bontani (de reméljük, erre nem kerül sor) Másrészt véleményem szerint valóban kicsit túlzás a kisestélyi, de ez attól is függ, hogy hányan lesztek, mert ha csak a szűk család, akkor semmi értelme, meg drága is, de ha nagy rendezvény lesz, és úgy érzitek jól magatokat, akkor miért ne?


És még egyszer: sok boldogságot, és próbálj meg nem megütközni a sok értetlenkedő, és sajnos gyakran irigy emberen!

2008. febr. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem nagyon szép dolog az eljegyzés, bár én 17 éves voltam amikor eljegyeztük egymást egyáltalán nem bántam meg. Most 20 éves vagyok, tavaly nyáron volt az esküvő és most pedig próbálkozunk egy kisbaba "összehozásával" is. Hidd el nem kell az irigy emberekre hallgatni. Bár még nem vagyok sajnos állapotos, de a férjem már úgy viselkedik velem,ráfekszik a hasamra és hallgatja a picit. Hidd el nincs ennél szebb és meghittebb pillanat.

2008. febr. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
90%
Ha szűk családi körben, akkor valamilyen szövetnadrág vagy egy szép szoknya, hozzá illő világos blúzzal szerintem megfelel. Ha baráti körben történik a dolog (erre is láttam példát), akkor amilyet csak szeretnél, de egyszerű legyen, ilyen esetben a farmer is teljesen jó egy megfelelő felsővel. Nagycsaládi rendezvényes eljegyzésre is lehet elég valami sima elegánsabb öltözet (csak ne fekete vagy fekete-fehér), ha nem puccparádéról van szó. Pezsgős-hidegtálas esküvőutánzatra kisestélyi tényleg helytálló.
2008. febr. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell nagyon kiöltözni, ha "hétköznap" pl. farmerben jársz, biztosan feszélyezve érznéd magad kisestélyiben! Csak egy fokkal legyél elegánsabb, mint máskor. Úgy mintha szinházba mennél.
2008. febr. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!