Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit tegyek ha az anyja ismeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha az anyja ismeretlenül is útál?

Figyelt kérdés
A párom anyja útál úgy hogy nem ismer egyszer találkoztunk és rögtön ítélkezett mert magasabb vagyok nála és idősebb is.felköszöntöttem névnapján születés napján küldtem ajándékot karácsonyra mindíg mióta együtt vagyunk.Tervezzük az eljegyzést de ez így nem oké!Mit tegyek még?Hozzájuk nem mehetek... 22/L
2009. febr. 23. 19:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!hát ahogy fogalmaztál a jövőre nézve anyóssal a kapcsolatod nem lesz oké.Elmondom neked,hogy ha össze költöztök számíthatsz a legrosszabbra,és ha a felesége is leszel a párodnak te leszel minden de jó asszony soha sem.Mindig majd ott árt ahol tud.

Engem anyósom már az nap mikor párom bemutatót neki meg kaptam a kiosztást lehordott minden ok nélkül a sárga földig.Azóta a lavina egyre jobban zúdul lefelé,és egyre nagyobb a hó görgeteg.Született egy babánk most épp azon megy a vita be akar perelni.Én még egyszer ennek nem tenném ki utólag magam,ez ahogy mondani szokás nem élet így.Imádom párom emeltem áll,de ő is szenved,és ép azon vagyok anyósom a kisbabám életét ne keserítse meg.NAGYON VIGYÁZZ VELE PRÓBÁLJ MINDIG MEG TARTANI A 2 LÉPÉST,MERT HA NEM ÍGY TESZEL OTT FOG ÁRTANI,ÉS BELÉD RÚGNI AHOL NEKED LEGJOBBAN FÁJ.Egy elkeseredett anyuka vagyok:(

2009. febr. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én 21 éves lány vagyok, 4 éve vagyok a párommal, azóta nem beszélek anyósommal. Előtte a párom húga osztálytársam volt, mindennap náluk ültem. Egyik napról a másikra angyalkából h*lye k..-ba mentem át. Szó szerint! Náluk voltam, összejöttem a fiával, onnantól utál! Mindennek elhordott a faluban, alaptalanul! Én egyszer megállítottam, elmagyaráztam neki, hogy az én életemből száljon ki, hagyjon békén, ne hordjon el mindennek alaptalanul! Azóta sem beszélünk, nem is köszönünk! Gyűlölöm, egyetlen mondatáért? "ha egyszer lesz egy kölykötök, a büdös életbe se leszek rá kíváncsi"!

Na, ha ő nem tartja be, akkor majd én, mert ha lesz gyerekem azt nem is fogja látni SOHA!!! Egyébként már volt eljegyzés, a párom is mellettem áll, és az egész családja, anyósomon kívül!

Szóval, meglehet nélküle lenni!

Bocs, lehet, hogy nem túl értelmes, de felidegesítettem magam.

2009. febr. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

ha, tényleg elég silány lett, de felbosszantottam magam!

*egyetlen mondatáért:

2009. febr. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
szia!Én ugyanebben a helyzetben voltam és vagyok pedig már három éve együtt vagyok a párommal pedig mindent elkövettem és ezzel csak annyit értem el hogy a szemembe kedves és a hátam mögött beszél!Látod ez ellen nem tudsz semmit csinálni csak elfogadni de viszont kedvesnek kell lenned és azt kell vele éreztetni hogy nem akarod elvenni a fiát!Hátha neked sikerül:)sok szerencsét.
2009. febr. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Költözzetek a pároddal jó messzire tőle,akkor talán nem jársz úgy,mint az utánad lévő kérdés feltevő.Anyós csak utálkozzon kedvére.Nem kell mindenáron a kegyeit keresni.Jobban ellesztek Ti nélküle,mint Ő nélkületek hidd el.
2009. febr. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
én 4éve vagyok a párommal, fél éve házasodtunk össze. Az anyjáék el sem jöttek az esküvőnkre, mindenhol csak rosszat mondanak pedig még nem is láttak. Egyszer felhívtam őket telón, de a "kedves" anyósom elhordott mindennek és közölte mégegyszer ne merjem felhívni vagy keresni! De jól megvagyunk így is. nem hiányoznak! Ez az ő szegénységi bizonyítványuk és őket minősíti, nem minket!. Ne legyen ez sz@r neked, inkább örülj, hogy nem fog a nyakatokon lógni állandóan!
2009. febr. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nagyon rossz lehet neked, de nem tudnád vele megbeszélni, hogy ennek mi az oka? Ha nem ismer, akkor talán megváltozik a véleménye rólad, miután megismer (nem biztos, mert sajnos vannak vaskalapos emberek). Valami okot ő mégis talált arra, hogy utáljon. Azt hiszi, hogy elveszed tőle a kisfiát vagy nagy a korkülönbség a párod és közted, esetleg nagyon eltérő iskolázottságúak vagytok? Nagyon sok időt tölt veled a párod? Ilyen tényezők is kiborítanak egyesek, aztán te lehetsz akármilyen jó, az nekik nem számít, maguk sem tudnák megmondani, hogy miért nem. Miért nem mehetsz el hozzájuk, ha egyszer nem is ismer? Akkor a párod beszéljen vele és kérdezze meg, hogy miért nem bír téged. Valami okot ő gyártott magának, tehát ezt, ha őszinte, tuti, hogy meg tudná mondani a párodnak. Az eljegyzés még oké, de a házassággal már gondok lesznek. Valószínű, majd "tisztes távolságba" kellene költöznötök. Én csak akkor vállalnám be, ha az anyósból ki lehetne húzni, hogy mi böki a csőrét, mert valaminek lennie kell...ok nélkül senki sem utál senkit, benne is van egy (valószínűleg hamis imázsra épített) indok.
2009. febr. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Egyaszer megadtAM Magam és lementem hozzájuk nah akkor látott először ésutoljára.Akkor azt mondta idézem "osztozzunk meg a fiún".Azt hogy kell?milyen irányból vágjuk ketté szerintetek?
2009. febr. 24. 09:49
 9/12 A kérdező kommentje:
A hatalmas korkülömbségünk az 1év4hónap8nap az én javamra.A suli nem gond ugyanoda járunk ugyan azt tanuljuk és annyit vagyunk együtt amenyit a koliban el sem várom hogy hétvégén jöjjön mert úgy is csak baj lenne...pedig 15percre lakik kocsival.
2009. febr. 24. 09:57
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs!Ne törődj vele!Te több vagy mind Ő!Ne foglakoz vele!Nem kell erőltetni ha nem megy!Te meg próbáltad kész ennyi volt!Szégyellje magát az ilyen önző anya,minden fiú egyszer kirepül a fészekből.Nem magunknak szültük a gyereket!Ha nem arra,hogy életet adjunk neki!Egy fiús anyuka
2009. febr. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!