Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A párommal vagyis a völegényem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal vagyis a völegényemmel nagyon sokat veszekedek 4éve vagyunk együtt! Kb 2hónapja fontosak lettek a barátai meg az anyja meg az öccse! Meg mindenki csak én4pedig eddig sem mondtam hogy ne menjen el! de mit csináljak?

Figyelt kérdés
meg beszéltük hogy változtatunk hogy jó legyen minden de ma is csak be jelentette hogy holnap el megy a haverjaihoz de azt meg se kérdezi hogy én e menjek e vele!nagyon ki akadtam!kiabváltunk is nagyon össze vesztünk én fel pofoztam vissza adtam a gyürüt neki!5perc múlva meg vissza kértem4ka kattant az agyam nagyon meg bántam!de szeretem meg azt mondja hogy ö is szeret de ez egy kicsit durva volt!lényeg a lényeg hgogy kétségbe vagyok esve!probáltunk gyereket csinálni de el vetélrtem 1éve attol félek hogy az a baja hogy még arra sem vagyok képes!nem tudom mit csináljak!
2009. febr. 17. 15:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerem a kapcsolatotokat, nem látok bele, de az nem lehet, hogy mindezidáig túlságosan kisajátítottad a párodat magadnak, és most jutott el odáig, hogy a fenébe, így elveszíti a barátait?


Én ismerek ilyen kapcsolatot, a barátnő igencsak kisajátítja magának a párját, és a srác szépen hanyagolta el, hagyta magára a gyerekkori barátait, akik közül többeket már óvodás és kisiskolás kora óta ismer. Itt volt a szalagavatós időszak, és mindenki szervezkedett a körből, fizették egymásnak a meghívókat, ez a srác egyiküket faképnél hagyta, vagyis megvették neki a meghívót fölöslegesen. Az illetőnek nagyon rosszul esett, hogy fölöslegesen rótta a köröket utolsó percben (szó szerint), de csak azért nem tette szóvá, mert úgy tudja (mai napig), hogy a srác betegség miatt nem ment el. Nem tudom, ez a srác mikor fog rájönni, hogy nem szabad eldobni a barátokat, de ha nem kap észbe időben, annak nem lesz jó vége.

2009. febr. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szió!

Igen fontosak az ember életében a barátai,csak nem kell tulzásba vinni!Mindent mértékkel!Nekem is vannak barátnőjeim soha sem hanyagolnám el őket sokat találkozunk d.u.-ként!Mindenki a gyerkőcével jön traccsolni.

A férjem sokat melózik,neki már kevesebb ideje jut a barátokra,de ha teheti,elmegy hozzájuk,vagy hozzá jönnek!

A szüleink,tesójaim szintén kapnak helyet az életünkben hetente 2-3 alkalommal.Beosztjuk az időnket!Mondjuk nekem nincs ilyen gondom,hogy nem visz a kedvesem magával minket,mert 90% együtt megyünk!

Hááát pofozkodni azért nem kellene,mert hidd el,az mindég megmarad a fejében amit tettél és majd időközönként a kenyeredre lesz kenyve,sajna!

A gyerkőc meg majd jönni fog,csak ne élj stresszes életet,mert akkor nehezebben lesz csemetéd!

Vigyázz magadra,javítsd ki a hibádat,hagyj szabadságot a völegényednek,hidd el kell a pasiknak egy kis "egérút"!

2009. febr. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem imádkozz azért, hogy a párod ne emlékezzen sokáig a mai közjátékra. Emellett beszéljétek meg az összes dolgot ami miatt vita van és vegyél erőt magadon, hogy ne kiabáld le a fejét.

Sok más férfi - én is - egy ilyen gyűrűvisszaadós-pofozkodós epizód után soha többet nem álltam volna szóba veled. Én nem ütök meg nőt és ha ő csak ezt tudja lépni, nem fogok ugyanazzal a lappal válaszolni, mert nem megoldás és nem is alap a problémák megoldásában. Ezzel csak súlyosbítani lehet a helyzetet. Ha nincs annyi emberség, hogy normális hangon meg lehessen ezt oldani akkor lépj(etek): nem biztos, hogy együtt kell leélni az életeteket, ilyen helyzetben pedig biztos nem!

2009. febr. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Huha, hat ilyen cirkuszokkal inkabb ne hazasodjatok ossze, nem lesz jo vege. Inkabb varjatok meg az eskuvovel szerintem, tudod a papirtol nem lesz bekesseg nalatok. Probaljatok beszelni, ha tudtok, ha nem, akkor valjanak el az utjaitok. De ki szeret verekedni, pofozkodni a masikkal?
2009. febr. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Maradj nyugodt és ne felejtsd el: a férfiak nem gondolatolvasók, mondd meg nekik, ha bánt valami, ne várd el, hogy egyből tudja a vőlegényed, hogy mi zavar. Ne pofozkodj, mert az megalázó egy férfi számára (én egyszer ütöttem meg a párom a barátai és idegenek előtt, és szörnyű lelkiismeret furdalásom volt, amiért ilyen megalázó helyzetbe hoztam. Nem tudtam, hogy kérjek bocsánatot tőle). Tehát maradj nyugodt és gondold át, hogy tetteidnek súlya van. A vőlegényednek is jár egy kis szabadság, de abban igazad van, hogy meg kell ezeket beszélni, hogy tudd, pl. másnap estére ne tervezz romantikus vacsorát.

Egy szó, mint száz: légy türelmes és csak akkor csinálj vitát, ha valóban, nyomós okod van rá. A gyakori veszekedések el fogják venni a dolgok súlyát, és nem hiszem, hogy megéri vitázni egy baráti összeröffenés miatt.

2009. febr. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd 1 kicsit élni,mert ezzel a viselkedéssel még jobban elvaditod.Azért mert kapcsolatban éltek mindenkinek kell 1 kis szabadság.Neked nincsenek barátnőid akikkel összejöhetsz ha a párod haverozik?Minél jobban szoritod annál inkább elutasitást fogsz kapni.A hisztit utálják a férfiak.
2009. febr. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hat tudod mit? Biztos neked is vannak baratnoid es rokonaid, amikor a parod elmegy a barataihoz, te is csinalj egy csajos vagy csalados eset!

En sajnos jartam ugy, hogy volt egy jo baratom, osszejott egy lannyal, engem teljesen elhanyagolt. Nagyon fajt.

Ugyhogy annak a partjan vagyok, hogy igenis kell neha egy-egy este a baratokkal, csaladdal.

Remelem nala is csak errol szol, de ezt csak akkor tudod meg ha tisztazod VELE, mert ezt csak O tudja megmondani.

2009. febr. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Engem is zavart sokáig, hogy a párom "haveros". Sokszor úgy éreztem, ők az elsők az életében...de mindig azt mondta, hogy ez nem igaz, mert én vagyok neki az első...persze ettől én még ugyanazt éreztem. Ő elment haverozni én meg le voltam sz*rva. Rossz kedvem volt? Nem volt érdekes, ment haverozni.

Bele kellett nyugodnom, hogy ő ilyen. És talán túlságosan sokat akartam tőle, kisajátítani akartam, de nagyon, mert nekem kevés barátnőm van, és ők is inkább a párjukkal vannak, mint barátnőkkel. Elfogadtam, működik minden, nem mondom, hogy nekem a legjobb, de biztos vagyok abban, hogy ő is nagyon sokmindent eltűr tőlem, amitől neki nem a legjobb. Szóval én azt javaslom, hogy ne pánikloj, nincsen baj, csak kell neki egy kis levegő. Legyél hozzá kedves, próbáld úgy intézni a dolgokat, hogy visszacsábítsd magadhoz, és inkább veled akarjon többet lenni, mint másokkal. Nekem bejött. Macerás, de működik. :) Kitartás!

2009. febr. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
A leírtak alapján, beleunt a kapcsolatotokba. Hagyd ott, mert ő fog téged. Én is így voltam.
2009. febr. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem szoktam hisztizni!és ha én is el akrok menni a bartátnöimhez neki az nem tetszik mert hogy én mirt megyek?meg én mondom neki hogy menjen nyugodtan a haverjaihoz4engem nem zavar csak ha el akarom mondani hogy mi a bajom egyböl az a reakció hogy most minek hajtom a hülyeséget!meg hogy neki is vannak gondjai velem de öneki hirtelen soha nem jut eszébe semmi nekem meg igen amit be is lát!nem kötöm magamhoz mert nekem sem tetszenne!lehet az elején rosszul fogalmaztam de itt nem én vagyok aki a másikat meg köti vagy éppen nem engedi el sehová!
2009. márc. 1. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!