Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen bevált/jó puskázási...

Milyen bevált/jó puskázási fortélyokat tudtok? Ami nektek bejött és nem buktatok le!

Figyelt kérdés
2011. febr. 25. 15:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb módszer, amivel tuti nem buksz le a tanulás.

Bocs, lehet, nem leszek népszerű, de ez így van.

Nem a csaláson kell gondolkozni, hanem tanulni helyette.

2011. febr. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az egyetlen módszer, amivel én soha nem buktam még le, az az, hogyha a padra írom. Nagyon sok mindent próbáltam már, előbb-utóbb észrevették...
2011. febr. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
lábam közé raktam, ahogy lefele nézel olyan mintha a dogát néznéd csak a lap a pad aljánál legyen!
2011. febr. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: teljesen jogos. :D szoktamis, de amikor 3 tz van egy nap, akkor kell valami. :)

Én úgy csináltam, hogy a tolltartómba. De olyan, hogy kívül van egy átlátszó tasakja, amibe beleteszek egy papirt, amin a puska van, és ha megmozditom, leforditom a tolltartott, akkor nem látszik. 3 év így tolom. :D

2011. febr. 25. 18:30
 5/10 anonim ***** válasza:
én telefonba írom... soha nem vették észre. vagy kézre, lapra.. :D
2011. febr. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szaktársam analízisből úgy ment át, hogy a 120 beugrot meg a 20 bizonyítást tételenként felmondta mini mp3-ra. A vezetéket felvezette a pulcsiban a füléig. De ez gondolom középiskola. Ott viszont valóban a tanulás a legjobb. Puskázni ráérsz az egyetemen
2011. febr. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem a legjobban bevált módszer a kis könyv írás volt.

Gimis koromban még nem volt nyomtatóm, így kézzel írtam, nem fért el annyi és lassabb is volt, manapság már számítógéppel szerkesztik és nyomtatják ezeket.

Hosszú papírra leírhatsz rengeteg dolgot, amennyit csak szeretnél, majd harmonikaszerűen összehajtogatod és lesz egy lapozható könyvféleséged.

Én a külsejére ragasztottam egy keményebb papírt fedélnek, így könnyebb volt fogni, hajtogatni.

Méretét te variálod, én készítettem több félét, de általában 2*3 cm-esre hajtogattam.

A bal tenyeredbe teszed, a bal karod a padra fekteted, tenyér lazán behajlítva, én puska nélkül is így voltam, így nem feltűnő. Kis gyakorlással megtanulhatod a bal hüvelykujjaddal lapozgatni.


Persze a tanárok sem hülyék, valószínűleg ők is fejlődnek, nem csak a puskázási tudományok, így már biztos hallottak erről is.


Amúgy valami ilyesmi hajtogatás előtt, csak az enyém kisebb:

[link]


Valahogy így fogod:

[link]


Ha meg csak pár szóra, képletre volt szükségem, akkor fehér tollat használtam amire fekete grafittal ráírtam ami kellett.

2011. febr. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Már ezt is használtam és bevált:


016. Farmering

A farmeringes módszer mond valakinek valami? Két és fél év csinálom és még egyszer sem buktam le! A mi osztályunkban nagy divat farmeringben jönni suliba. Ennek az anyagnak meg van az előnye, hogy a cellux tökéletesen és nyomtalanul ragad rá. Megírod a puskát (a méret szinte teljesen mindegy), és a begombolt ing jobb-, vagy bal alsó sarkát felhajtod. Óra előtt fél perces procedúra erre a területre felragasztani a puskát. Ha ezt megtetted, visszahajtod az ing sarkát, bemész órára, és a megfelelő időben (pad alatt minden pillanat ennek számit) felhajtod, hogy a puskát használni tudd. Ha a tanár felállít, mert kíváncsi, hogy mi van az öledben, te felállsz ekkor az ing sarka magától visszahajtódik, és ezzel el van intézve. Engem még soha nem buktattak le, pedig szinte napi rendszerességgel használom a puskáimat. Szerintem tök jó, már csak azért is, mert ha leszeded a puskát, csak visszahajtod a celluxokat és legközelebb azokra ragasztasz újakat. Sok sikert!

2011. febr. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
favonalzó. Tökéletes, a tanár sosem nézi :D
2011. febr. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Arra nem gondoltok, hogy tanárok is nézik ezt az oldalt(nem ismerek egyet se, de miért is ne?)?
2011. ápr. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!