Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Megkérte a kezem, igent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérte a kezem, igent mondtam, mégis bizonytalan vagyok. Mit tegyek? /bővebben lent/

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, a párom 22. Már együtt élünk. Megszoktam a jó és rossz tulajdonságait. Karácsonykor megkérte a keze. Boldogan igent mondtam. Esküvő még pontosan nincs tervben, majd jövő nyáron valamikor. Az a problémám, hogy hanyagol. Nem dolgozik, alkalmi munkákból tartja el magát és engem is, mivel még iskolába járok. Sosem kaptam tőle virágot, depéldául sosem voltunk moziban, vagy vacsorázni. Pedig 10 hónapja vagyunk együtt. Szilveszterkor részegen megcsaltam, tud róla, de nem hiszem, hogy ez lenne az oka, mivel a hanyagolás, csak 1 hónapja van jelen komolyabban. Szeretem és szerelmes vagyok. Nem tudnék nélküle élni, de félek, hogy unalmas lesz mellette az életem. Nem akarok egyszerű háiasszony lenni, akinek csak a gyereknevelés marad. Élményekre vágyok.
2011. ápr. 2. 14:43
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Tudom, én is hittem benne, túl sokáig, szóval megértelek, de akkor sincs semmi értelme ezzel a sráccal maradnod, :(
2011. ápr. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

nekem is volt két és fél évig egy olyan kapcsolatom, amiben reménykedtem, hogy megváltozik, inkább vissza olyanná, akit megismertem....


az életem része volt, nehezen tudtam volna elképzelni, hogy van más, aki velem lenne... de erőt vettem magamon, egy kiadósabb veszekedés után, mikor a fejemhez vágta, hogy soha nem volt boldog mellettem, akkor elhatároztam, hogy leszarom mit csinál, ahogy tehetem lelépek, addig meg maradok...


ez a mondat egy éve hangzott el, és rá egy hónappal már mással jártam... fél éve pedig a kapcsolatut is úgy tartjuk, hogy ha eddig beszéltünk összesen 5ször sokat mondok....


NEM kell félni a magánytól!

2011. ápr. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Te nem szereted a barátod, megszokás miatt vagy vele, valószínű ő is veled, ennyi.
2011. ápr. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!