Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Megkérte a kezem, igent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérte a kezem, igent mondtam, mégis bizonytalan vagyok. Mit tegyek? /bővebben lent/

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, a párom 22. Már együtt élünk. Megszoktam a jó és rossz tulajdonságait. Karácsonykor megkérte a keze. Boldogan igent mondtam. Esküvő még pontosan nincs tervben, majd jövő nyáron valamikor. Az a problémám, hogy hanyagol. Nem dolgozik, alkalmi munkákból tartja el magát és engem is, mivel még iskolába járok. Sosem kaptam tőle virágot, depéldául sosem voltunk moziban, vagy vacsorázni. Pedig 10 hónapja vagyunk együtt. Szilveszterkor részegen megcsaltam, tud róla, de nem hiszem, hogy ez lenne az oka, mivel a hanyagolás, csak 1 hónapja van jelen komolyabban. Szeretem és szerelmes vagyok. Nem tudnék nélküle élni, de félek, hogy unalmas lesz mellette az életem. Nem akarok egyszerű háiasszony lenni, akinek csak a gyereknevelés marad. Élményekre vágyok.
2011. ápr. 2. 14:43
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Így, ennyiből nekem az jön le, hogy félsz a magánytól, és abba vagy szerelmes, hogy van valakid...


az pedig, hogy megcsaltad, lehet, hogy nem teszed meg újra, de ott annak, oka volt, hogy megtetted(és nem az alkoholra kell ráfogni, mert ha szívből szeretnéd, akkor hiába lettél volna részeg....)


ha a kapcsolatotok már most unalmas, és elhanyagol, és te sokkal többre vágynál, akkor szerinted házasság után mi lesz?


Fiatal vagy még, és többre vágysz! Minek akarod magad odaláncolni valakihez, aki nem azt adja, amire vágysz....


Ne menj hozzá, ez az én véleményem, hacsak nem akarsz később elválni.

2011. ápr. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy tudsz ezen változtatni, ha valaki a kapcsolat első pár hetében sem visz el normális ransire később sem fog.

Nem neked való ez a pasi a leírásod alapján.

És nem vagy szerelmes, elhiszem, hogy ezt gondolod, de akkor nem csaltad volna meg, látszik hogy nagyon elégedetlen vagy ezzel a kapcsolattal (más is az lenne), de éppen ezért nem is vagy szerelmes, persze biztosan szereted őt, de erre nem lehet egy életet alapozni.

2011. ápr. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Karácsonykor megkérte a kezed te meg szilveszterkor már meg is csaltad?? Nincs túl nagy jövője a kapcsolatotoknak szerintem.
2011. ápr. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Éretlen vagy és komolytalan. Megcsaltad, ami számomra nem bizonyítja azt, hogy szereted a párodat. Másrészt számomra, hogy részeg voltál nem mentség hanem inkább "süllyesztő"...amelyik lány részegre issza magát arról már van egy véleményem, aztán még meg is csalod:-S hát tényleg nagyon komoly, felelősségteljes ember vagy:-S Plusz 10 hónapja vagytok együtt, karácsonykor volt az eljegyzés amikor alig voltatok fél éve együtt, igen-t mondtál, ez egy újabb bizonyíték a "komolyságodra"...

Szerintem túlságosan is fiatal vagy ehhez az egészhez, hiszen még suliba jársz. A párod alkalmi munkákból él...lehet azért hanyagol, mert egyszerűen nem engedi a munkája...amúgy mit értesz "hanyagolás" alatt?


Tudod 18 évesen nekem is megkérte a kezem a párom...illetve felvetette a gondolatot, de elmagyaráztam neki, hogy miért nem szeretném (és ez nem jelentette, hogy nem szeretem)...most húz évesen nagyon örvendek, hogy még nem történt meg, hiszen így "felnőtt" fejjel másképp látom a dolgokat.

Szóval szerintem ha nem vagy boldog akkor hagyd a párodat, hogy az legyen...valaki mással...

2011. ápr. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Ha azt írod, hogy egy hónapja hanyagol és ezért bizonytalan vagy, azt mondom, beszéld meg vele.

De hogy össze-vissza 10 hónapja vagytok együtt, ha jól számolom 6 hónap után kérte meg a kezed, te még ezek után megcsaltad, és felsorolod (a "Megszoktam a jó és rossz tulajdonságait" állításoddal ellentmondásban), hogy nem dolgozik, nem kapsz tőle semmit, nem jártok el sehová, feltételezed, hogy unatkozol majd mellette.... Hááát... A végére én azt sem értettem, miért vagytok együtt?!

2011. ápr. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

annak a gondolata, hogy ő mással van én meg nélküle az meg se fordulna a fejemben, de ezek után... tudjátok nekem többen is azt ondták, hogy felnőttem stb., de én sem érzem így. viszont szeretem és úgy érzem, hogy ezt kibírja a kapcsolatunk, mert nem vagyok nagyigényű, mert más már rég elhagyta volna ilyenekért. én egyszerűen nem merem őt elhagyni, mert felesleges is volna. ha nem én előbb-utóbb ő lenne öngyilkos. nem vagyok elég erős ahhoz, hogy elhagyjam, emrt abba belehalnék. egyszerűen ő már az életem része. képtelenség nélküle levegőt venni. igazából a megcsalás egy csók volt csak. annyira részeg nem voltam, de ittam pár pohárkával, mivel szilveszter volt. hozzá menni még nem akarok semmiképpen, de nem értem miért ne járhatnánk azért jegyben.

lehet éretlen vagyok és lehet, hogy ezek csak kibeszélések, amiket írok, de így érzek. lehet engem hülyének nézni, de nem fogomelengedni, nekem ő fontosabb. igaz vágyok izgalmakra, de nélküle még annyi se lenne, mint most. ő egy biztos pont az életeben. mindig ott van, ha kell. épp csak nincs meg az,hogy cincál ide-oda randizni. szilveszter óta is rengeteg alkalmam lett volna, hogy megcsaljam, mégse tettem. mert felesleges, ha ott van nekem az IGAZI. Bár azzal egyetértek, hogy az egész korai. Sokkal boldogabb lennék, ha Iván akkor lépett volna be az életembe, amikor már 22-23 éves vagyok. Annyira összevagyok zavarodva, hogy talán már magam sem tudom mit akarok magától az élettől. Rengeteg bonyodalovan az életemben.

2011. ápr. 2. 17:25
 17/23 anonim ***** válasza:
17:25-ös kommented után szerintem te (ti) nem vagy(tok) szerelmes(ek), csak kapcsolatfüggő(k).
2011. ápr. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Te egy ilyen férfinek mondtál igent?!

Aki 10 hónap alatt egyszer sem vitt el moziba, vacsorázni, virágot se hozott?!

Ha a friss udvarlási szakaszban sem tette, mit vársz ettől az embertől 10 év múlva?!

ÚRISTEN, Margit magaaaa normális?!

Ha neked jó, akkor lelked rajta...

Az élményeket, meg ne mástól várd, magad teremtsd meg őket, a saját életed a saját kezedben van.

Jah pluszban még alkalmi munkavállaló is, ultragáz...

De te tudod, én nem haboztam volna NEMET mondani, az sicher :D

2011. ápr. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Egyre kísértetiesebben hasonlít a sztorid egy gyerekkori kapcsolatomhoz, pont egyidős voltam veled és ugyanez volt a szitu (link semmirekellő jó az ágyban kedves pasi, megcsalás csókkal szilveszterkor:), leánykérés, sehova se menés stb), az érzések is hasonlóak voltak akkor.

A sztori folytatása (amit akkor több idősebb barátom előre megmondott de nem hittem el): megcsalásból sok igaziból nem csak csókkal, veszekedésből is, borzalmas kapcsolat, szakítás halasztása jó sokáig feleslegesen, szakítás.

Kicsit később: igazi szerelem és boldogság, persze valaki mással.

2011. ápr. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
én még hiszek a változásban:S
2011. ápr. 2. 21:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!