Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lányok! Milyen időintervallum...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen időintervallum után lennétek/voltatok biztosak abban, hogy igent mondanátok a párotoknak, ha megkéri a kezeteket?

Figyelt kérdés
A már házasok/eljegyzettek is írják le a tapasztalataikat! :)
2011. máj. 19. 11:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
3-4 év. ÉS azért, mert eddig 3,5 év volt a leghosszabb kapcsolatom, és 2-3 év után már nem voltam igazán szerelmes. Ha még ennyi idő után is az leszek, akkor biztos leszek a dolgomban. Mostani párommal 8 hónapnál tartunk még csak :) 22/L
2011. máj. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%
Én már pár hónap elteltével tudtam, éreztem hogy ő az igazi, és bármikor hozzámennék. De ezzel sajnos még várnom kell :S az érzés nem jelenti azt hogy ezt azonnal meg is lehet valósítani.
2011. máj. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%

Én már akkor igent mondtam volna neki, mikor összejöttünk. :)

3 éve ismertük egymást előtte, nagyon jóban voltunk és tudtam, hogy nekem ő kell és ő az aki nélkül nem tudnám elképzelni az életem. 5 éve vagyunk együtt és nyárra várjuk az első babánkat.

2011. máj. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
Ahogy összejöttünk tudtam, hogy vele akarok maradni egész életemben. 4 hónap után kérte meg a kezem és költöztünk össze, semmi kétely nem volt bennem.
2011. máj. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%
Amikor összejöttünk, akkor másfél hónap után hozzám költözött. És kb. másfél hónap együtt élés után tudtuk, hogy együtt akarjuk leélni az életünket. :) Azóta már házasok vagyunk, és van egy csodálatos kislányunk is. :)
2011. máj. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%

Szinte az első pillanattól kezdve tudtam, hogy vele akarom leélni az életem. Nem vagyunk házasok és esküvőt sem tervezzünk. 6 éve élünk együtt, 7 éve vagyunk egy pár.


25/N

2011. máj. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
82%

Én öt hónap után mondtam igent, 10 éve.

Van egy lányunk és két fiúnk.

Szerintem ez ember és kapcsolatfüggő. Valaki 5 év után sem biztos benne, valaki egy hónap után az.

A Szüleim 40 éve házasok, édesapám egy hónap után kérte meg anyukám kezét.

Látnád, hogy turbékolnak...

2011. máj. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Engem először 18 évesen 2 év kapcsolattal a hátunk mögött kért (volna) meg. Akkor azt mondtam halasszuk későbbre, nem mondtam nemet, ezt így megbeszéltük közösen. (Akkor kerültünk távkapcsolatba azért az elég két esélyes volt:-S) Azóta ismét eltelt két év, már 1 éve biztos vagyok az igen-ben és még most is. Szóval olyan 3 év az ami alatt bennem ez megérett:)

Jelenleg várok, hogy hol mikor:D

20-L

2011. máj. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én egy éve vagyok benne biztos, hogy ignet mondanék..Három éve vagyunk együtt..MOst türelmesen várok amíg ő is kész lesz..
2011. máj. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
3 hónap után biztos voltam benne...ekkor már 2 hónapja együtt éltünk... fél évesek voltunk mikor megkérte a kezem...aztán 4 évre rá esküvő... 26/nő
2011. máj. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!