Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lányok! Hol kérte meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hol kérte meg a párotok a kezeteket? És azon a napon mit vettetek észre rajta például a viselkedésében stb?

Figyelt kérdés
Párom nemsokára elakar jegyezni ezt biztosan tudom, és emiatt is érdekel.
2011. jún. 14. 12:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Az ágyban. Azt vettem észre h pezsgő van nála.
2011. jún. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Aranyos. :)

Az eljegyzés a Barátok közt egyik részénél hozódott fel, és mondtam is páromnak, hogy légyszi ne a pohárba rak ha majd úgy érzed, hogy itt az ideje. :)

2011. jún. 14. 13:01
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

2003 december 19-én. Tudtam, hogy megvette a gyűrűket, de Karácsonyra gondoltam. Erre ezen a bizonyos 19-én látom az ablakon, hogy jön a párom a szüleivel egy csokor virággal. Azt hittem besz...ok, rohangáltam mint 1 veszett. A szüleink bementek a házba, én megálltam a küszöbön a férjem meg mondott valami szöveget (egyáltalán nem emlékszek rá) és felhuzta az ujjamra a gyűrüt. ugy otthoni szerelésben.... kiderült apósomat műteni kell, ezért hozták előbbre.

Azért nem bántam volna, ha legalább szépen felvagyok öltözve és a szüleim előtt kéri meg a kezem. De ez teljesen jellemző a férjemre :)

2011. jún. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Otthon kérte meg, én előtte egész nap dolgoztam. Én is tudtam, hogy meg akarja kérni majd a kezem, de nagyon meglepődtem! Délután már fura volt, mert többször is hívott a munkahelyemen, meg a hazafelé úton is felhívott, hogy hol vagyok már. Sejtettem, hogy valami miatt izgul, de nem is gondoltam, hogy éppen akkor akarja majd megkérni a kezemet :)))
2011. jún. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

kivett egy nap szabit-azt mondta fáradt,kicsit egyedül akar lenni. én dolgoztam. arra mentem haza,h ki van takarítva, minden szép és illatos, meg van terítve, gyertya egyebek. kérdeztem mi ez? hát csak meg akart lepni,mert megérdemlem :) aztán vacsora után mondta h maradjak egy kicsit mert hozza a desszertet. és akkor hozta a gyűrűt :)


a barátnőmet kirándulni vitte a barátja,és amikor egy kis túristaházhoz értek, pasi berángatta h mosdóba kell mennie,de ott várta őket egy terített asztal,pincérrel,és ott kérte meg. sárosan melegítőben :)

2011. jún. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%
Én még várok rá, nem tudom mikor és hogy akarja, de én már szeretném..:) Ő az első akivel komolyan el tudnám képzelni, és egyből igent mondanék. Pedig "csak" másfél éve tart... A végén még én kérem meg az ő pracliját.. :D
2011. jún. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%
A saját szülinapján, az étteremben. Semmit nem vettem észre, és nem is számítottam rá. Karácsonykor vagy a saját szülinapomon vártam volna inkább.
2011. jún. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%
nekem 6 hó után. otthon. nagyon édes volt. rögtön ki is tűztük az esküvőt,az első szabad alkalomra a városházán. én nem vettem észre semmit, sőt. csak annyit mondtam amikor szóba került a gyerek-az ő részéről- h én csak házasságban tudom elképzelni a babavállalást. ez karikor volt. húsvétkor megkért :).
2011. jún. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Anyukáméknál kért meg!:)Először a szüleimet félre hívta hogy "elkérjen" tőlük,anyunak virágot hozott,akkor már valamit sejtettem!:)Aztán behívott a szobába valami hülye indokkal,elkezdett valamiről beszélni és közben letérdelt!:O:)8 hónap után kérte meg a kezem,másfél éve vagyunk együtt,esküvő szerintem majd jövőre,de még nem gondolkozunk rajta,a baba viszont annál többet van szóban!:)

24/L

2011. jún. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk sem történt meg, de én is mondtam neki, hogy pohárba ne tegye:D meg előtte ne csináljon olyan dolgokat amiket nem szokott (későn ér haza, nem hív, "elfelejt", "titkolózik") mert még a végén szakítás lesz belőle...:D


Egyszer láttam egy videót, amikor a srác egy gázzal töltött luftballonra kötötte rá a gyűrűt és a lány kezébe adta. Ez után térdelt le, és ez után hatódott meg a lány annyira, hogy elengedte a luftballont ami a kezében volt:D:D utána a srác csak kapkodott de már nem érte utol a lufit...szóval ennek is van egy tanulsága:)

2011. jún. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!