Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Normális dolog, hogy anyós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, hogy anyós megvette nekünk az eljegyzési gyűrűket?

Figyelt kérdés

Van egy ékszerés ismerőse.Azt mondta jóval olcsóbban megcsinálják nekünk a gyűrűket!

Elmentünk oda együtt,nagy hiba volt.

Gyönyörűek voltak 100-200000Ft között.Nem is álmodtam ilyen gyűrűről,de azt mondta,hogy állják apóssal.

Nem akartuk elkapkodni a választást,hogy melyik legyen,gondoltuk még megbeszéljük EGYMÁSSAL!

2 nap múlva jön az anyós,hogy milyen méregdrágák azok a gyűrűk -pedig ő is ott volt,ő eröltette,hogy melyiket próbálgassam -,mert most a tescoba 10000 ftért milyen egyszerűt lehet kapni,de mégis milyen szép és majd gravíroztatunk bele valamit!

Majdnem elküldtem a halálba!

Én vagyok csak ilyen hisztis,vagy Ti is kibuknátok?!


2009. márc. 4. 20:43
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
96%
:)ez elég nevetséges!!!!Húha akkor ugylátom te is kezdhetsz vigyázni az anyosoddal!nem is tudom milyen lehet az a gyürü ami enyibe kerül de ezt én nemveszem be hogy enyibe kerülne!Szerintem csak anyosod át akar verni mivel ismeröse megbeszélte vele hogy ennyit meg enyit mondjon hogy ő hősnek tünjön!!!!Aztán meg jön a dumával milyen sokbe kerül a kislány akit a fia elvesz!na az ilyennel vigyázni és mesziről kerülni!mi 17000ft ért vettük az enyémet és 21000ft ért a férjemét. amugy nálunk is anyus vette!!!!!!Ez nemis lenne gond ha nemigycsinálta volna a drága!
2009. márc. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

Megvette!Anélkül,hogy láttuk volna,hogy megkérdezte volna!

A kutya se kért tőle semmit,bántotta az egóját,hogy mi rendezzük az esküvőnket és nem tud beleszólni semmibe!

A párom meg megenyhült,annyit rítt neki anyós és rábeszélt,hogy hagyjam,had segítsen a gyűrűknél!

Nem vagyok egy pénzéhes kis ribi,aki a méregdrága ékszerre hajt,de ezt nem veszi be a gyomrom!

2009. márc. 5. 06:46
 13/29 anonim ***** válasza:
87%

Szia!

Én tuti, hogy akár tetszik nekünk, akár nem, megkérném, hogy vigye vissza. Elhiszem, hogy segíteni akar, de azért mindennek van határa. Ha jól értelmeztem, nem te erőltetted, hogy ők fizessék és azt sem, hogy 100-200ezres gyűrűket nézegess. Mi lesz a következő? Majd lemondja az esküvői tortát, mert drága és süt helyette ő maga? Vagy megrendeli az esküvői ruhákat? Én elhiszem, hogy vannak ilyen anyukák (lényegtelen, hogy a saját vagy a páré), akik mindenáron segíteni akarnak és terheket levenni a pár nyakáról, de nekem többet ér a saját és a párom elképzelése. Ha ennek függvényében is segíteni akar, akkor tegye, ellenkező esetben, köszönöm szépen nem kérek belőle.

Szerintem sürgősen zárd rövidre, mert ebből a segíteni akarásból sok probléma lehet még a jövőben.

2009. márc. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
29%
Normális. Mifelénk ez az örömanya dolga.
2009. márc. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
90%

AZONNAL VISSZAVITETNI!!! és megkérdezni, neki ki vette az övét, mert tuti nem az anyósa!!!

Mi lesz később ha már ezt hagynád...

2009. márc. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
84%

Attól függ, akarod e hordani a gyűrűt. Ha igen, érdemesebb minőségibb darabot venni és azt hordani. De szerintem ne patáliázz az anyósoddal. Ha mást akarsz hordani, szíved joga.

Ha pedig nem akarod hordani, csak a ceremóniára kell, akkor tökmindegy mi van az ujjadon nem?

2009. márc. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt sokan félreértik a kérdezőt.

Neki nem az a baja, hogy nem 200ezres a gyűrűje, hanem hogy az anyós vett valamit az ő kérdezésük nélkül.


Én még mindig azt mondom, amit az elején, hogy vess gátat az anyósnak. Most megveszi a gyűrűt, aztán beleszól, mit főzz a hétvégén, majd a gyereket is ő akarja helyetted nevelni??

Sok szülő beleesik ebbe a hibába, a szakirodalom szerepzavarnak hívja :)

2009. márc. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

nehogy elhidd hogy ennyibe kerül.

ezcsak hülye duma. mese habbal és cukorral. de nincsen benne kö vagy valami?

2009. márc. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

Dwhogy van.

Egy erőteljesebb mozdulattal még én is széttőrtem volna!

Gagyi szar!

De már megoldottam.

Igaz most dúl-fúl,de ez van.

2009. márc. 9. 06:40
 20/29 anonim ***** válasza:
78%
Hogyan oldottad meg? ili
2009. márc. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!