Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Normális dolog, hogy anyós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, hogy anyós megvette nekünk az eljegyzési gyűrűket?

Figyelt kérdés

Van egy ékszerés ismerőse.Azt mondta jóval olcsóbban megcsinálják nekünk a gyűrűket!

Elmentünk oda együtt,nagy hiba volt.

Gyönyörűek voltak 100-200000Ft között.Nem is álmodtam ilyen gyűrűről,de azt mondta,hogy állják apóssal.

Nem akartuk elkapkodni a választást,hogy melyik legyen,gondoltuk még megbeszéljük EGYMÁSSAL!

2 nap múlva jön az anyós,hogy milyen méregdrágák azok a gyűrűk -pedig ő is ott volt,ő eröltette,hogy melyiket próbálgassam -,mert most a tescoba 10000 ftért milyen egyszerűt lehet kapni,de mégis milyen szép és majd gravíroztatunk bele valamit!

Majdnem elküldtem a halálba!

Én vagyok csak ilyen hisztis,vagy Ti is kibuknátok?!


2009. márc. 4. 20:43
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Kerek-perec megmondtam neki,hogy nem kell!

Az egészben az a legrosszabb,hogy mi kinéztünk "egy" szép darabot 80000 lett volna a pár.De mivel annyit erőltette még az elején és kultúráltnak tűnt a biznisz a részéről,hát lemondtunk róla és másra költöttük a pénzt!

És őrjítő,hogy most itt állunk pénz nélkül,gyűrű nélkül az ő hibájából!

Pedig tudtam,hogy nem szabad bedőlni neki,de hát.......

2009. márc. 9. 21:01
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van, jól tetted! Jeggyűrűt az ember elvileg sok-sok évre vesz, mi is azt néztük, hogy mennyire strapabíró, mert ugye nem csak ünnepnapokon hordjuk, és sajnos a legtöbb olyan gagyi, hogy egy kis mozdulattal összenyomom.

Talán van még időtök az esküvőig annyi, hogy spóroljatok rá. (vagy előlegezzétek meg a nászajándékpénzből:)

2009. márc. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Az én anyósom azért nem ilyen kicsinyes, de nem is az a lényeg,hogy mennyiért akar venni, hanem hogy Ő AKARJA! A pároddal beszéld ezt meg. Én finoman, de határozottan rávezettem az anyóst, hogy mindenki a saját házában akar, máshol meg vendég és max. javasolhat. Nem kell és nem is szabad veszekedni már a kezdet kezdetén, mert még vagy 20-25 évig rokonok lesztek.-))) tudod, az anyósból később nagymama lesz és akkor jobb, ha összhang van.

Szóval: finoman, de határozottan: Köszönöm anyuka, de majd mi a Pistával (Jóskával vagy Bélával) ezt megbeszéljük és megmutatjuk mit vettünk!

(Mellém pl. soha nem áll oda a párom, ha a mamával kell szembeugrani, mindig magam teszem. Mamka duzzog két három napot, aztán megnyugszik.)

Jobb már az elején tisztázni az erőviszonyokat.

2009. márc. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Jajj ne is mond!

Én a párommal meg a mamájával élek,de borzalom az életem...

Nem tudok változtatni.

Úgy kezel minket mint az 5éveseket,de inkább a páromat!:(

És mindent megcsinál előttem.Mindenbe beleszól.

És én se merek neki szólni.

A páromat szekálom hogy csináljon valamit,elvégre az ő rokona:)

Szóval így kicsit csitítgatja,de ebből nagyon nehéz kimászni...

Szerintem inkább a párodra hass:)

"Fenyegesd meg" hogy nem lesz esti etyepetye ha nem tesz valamit:D

Legyél te a főnök:)

Bár én beszélek...

Nekem még folyamatban van a megoldás...

Sok sikert kívánok neked!

2009. márc. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
12%
persze,hogy normális.örülj neki,hogy nem kell költekezned.
2009. márc. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
neházasodj be ilyen családba.
2010. júl. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Szia kíváncsi lennék hogy hogyan alakult végül a gyűrű-kérdés meg a kapcsolatod az anyósoddal? :)
2010. dec. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
0%
Nálunk az a szokás: mindig a vőlegény anyja veszi.
2010. dec. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
0%
Szokás ugyan, mégsem mindegyik teszi meg. Köszönjétek meg, örüljetek neki!
2010. dec. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!