Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Elszólta volna magát? Férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszólta volna magát? Férfiak ti ezzel mit akartok mondani egy nőnek?

Figyelt kérdés
Volt korábban egy műtétem, ami után úgy gondoltam hogy nekem nem kell se férj se család, se semmi. Görcsösen ragaszkodtam is hozzá, de egyszer csak beütött a ménkű és mondtam a páromnak, hogy kezdek megváltozni és sokkal felelősségteljes életet szeretnék, azaz férjet és családot. Erre ő azt mondta, hogy még egy jó ideje ő is gondolkodik ezen, de még egy kicsit várni szeretne, nem évtizedekig, hanem csak egy kicsit. Én ennek annyira megörültem, hogy egyfolytában a szavai járnak a fejemben. Természetesen nem akarom siettetni a dolgot, csak kíváncsi vagyok.
2011. ápr. 28. 18:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Nem akar feleségül venni,mert neki így is jó. De ezt nem mondja ki nyíltan.
2011. ápr. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Most mi van? Mi itt a kérdés?
2011. ápr. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Ha el szeretne venni, akkor mire akarna várni? Érted...:S
2011. ápr. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%

Tégy úgy ahogy mondja. Ha egy férfi azt mondja várjunk még egy kicsit az annyit jelent, hogy várjunk még egy kicsit.

Nem többet, nem kevesebbet.


Adj neki még egy kis időt aztán, ha 1 év múlva is ezt mondja, akkor lapát.

2011. ápr. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 yuda ***** válasza:
93%

Azt jelenti további bizonytalan ideig várhatsz, ..azt jelenti, nem biztos a kapcsolatotokban.

Ha az lenne, nem volna értelme mire várnia.

2011. ápr. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Ő is KEZD megváltozni.
2011. ápr. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%
hagyj neki időt. Eddig elfogadta az álláspontodat, neki is kell idő, hogy megeméssze.
2011. ápr. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%

"még egy jó ideje ő is gondolkodik ezen"


Ez a mondat nem tökéletes, hogy is hangzott ez az Ő szájából? Ir le mégegyszer.

2011. ápr. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%

"Férfiak ti ezzel mit akartok mondani egy nőnek?


...mondtam a páromnak, hogy kezdek megváltozni és sokkal felelősségteljes életet szeretnék, azaz férjet és családot. Erre ő azt mondta, hogy még egy jó ideje ő is gondolkodik ezen, de még egy kicsit várni szeretne"


Hogy mit akart ezzel mondani? Hát ezt, amit mondott is: "hogy egy jó ideje ő is gondolkodik ezen, de még egy kicsit várni szeretne"


Mit nem lehet ebben érteni?

2011. ápr. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
34%

Hogy jön ide a műtét? Az agyadat műtötték, hogy a gondolkodásod változott?

A párodnak miért kéne egyből hinnie a pálfordulásodban?

2011. ápr. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!