Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Házasságpártiak! Biztosak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságpártiak! Biztosak voltatok benne, hogy össze akartok házasodni?

Figyelt kérdés

Olyanok válaszát várom, akik a hagyományos "együttjárás-lagzi-baba" sorrendet követik.


A párommal négy éve vagyunk együtt, már az első pár hónapban tudtuk, hogy ha minden jól megy házasság felé tartunk. Most azonban gyakoribbak a viták, és egyik percben úgy érzem, hogy akár most lehetne esküvő, a másikban pedig megingok, hogy egyrészt nem akarok még férjhez menni, másrészt vajon jól választok-e. Komolyak voltunk mindig, ez nem volt kérdés soha, csak most jött elő. Konkrét dátum nincs, de ha lesz lagzi akkor egy-két éven belül. A kapcsolatunkról annyit, hogy nagyon passzolunk, szeretjük is egymást, és meg is szoktuk a másikat (nem rossz értelemben)


Ti voltatok már úgy, hogy mikor komolyra fordult (belátható időn belül esedékes esküvő) akkor már nem tudtátok mit akartok?


2011. júl. 24. 20:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Nekem a sors ùgy lerendezett mindent magàtól, hogy még idõm sem volt gondolkodni. Ennek màr több éve, hogy hàzasok vagyunk. Te se törd sokat a fejedet, ha szeretitek egymàst és jól kijöttök akkor minek. Vita az mindig volt és lesz is.
2011. júl. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Én az elejétől tudtam, hogy hozzá akarok menni. Néha kicsit furcsa belegondolni, hogy "házasság", de én imádok vele lenni. Szerintem veszekedni is normális néha, mi is szoktunk. Akkor van gáz, ha túl sok lesz belőle. Az is rendben van szerintem, ha elbizonytalanodsz egy fontos döntés előtt.

Pl. mi most babát szeretnénk. Egyik nap megőrülök, hogy még nincs, másik nap meg eszembe jut, hogy mi lesz a munkámmal, meg hogy szeretnék még kettesben lenni vele. És bár szeretném nagyon, félek is.

Nem hogy veled is hasonló van?

2011. júl. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Ezt a dalt ajánlom figyelmedbe, minden benne van:


http://www.youtube.com/watch?v=dmfYIMj8384


A legtöbb embernek akadnak kételyei, csak szégyelli. Ez normális.

2011. júl. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Szia,

nálunk így volt, együttjárás-házasság-baba(10 hónapos:))

Bizony voltak veszekedések az esküvő előtt, már ki volt tűzve az időpont és hát összekaptunk jópárszor.

De tudtam, hogy Ő az, akivel le szeretném élni az életem, tudtam, hogy összeillünk.Idén voltunk 3 éve házasok.

Persze viták, veszekedések mindig vannak, sokszor totál kiborulok tőle, de nagyon szeretem:))

Tudod a házasság nem arról szól, hogy 80-90 évig élünk mézes mázban, hanem hogy kötünk egy szövetséget, hogy jóban-rosszban kitartunk a másik mellett és túl leszünk a vitákon.

Szüleim 28 éve házasok, sok hullámvölgyük volt, de mindig megoldották valahogy.

Szóval inkább azt kell elhatároznotok, hogy szeretitek egymást, és ezért akkor is együtt maradtok, mikor megőrültök a másiktól:)

Hát remélem tudtam segíteni:)

egy 10 hónapos kisfiú 26 éves anyukája

2011. júl. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
igen, férjhez akartam menni hozzá és szerencsém volt, mert ő meg el akart venni:)összeházasodtunk, már van egy gyerekünk és teljesen rendben van az életünk. a házasság szerintem nem befolyásolja a kapcsolat kimenetelét, nem azért megy tönkre, a ma olyan divatos elméletek ellenére sem. legalábbis szerintem.
2011. júl. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

2 hét ismeretség után gyűrűt kaptam a páromtól, ami megijesztett kicsit. Rá pár hónappal teherbe estem, evidens volt mindkettőnk részéről, hogy a baba marad. Azóta nyilván voltak összekapások, viták, hatalmas ordibálások, és amikor szóbahozta az esküvőt, valamiért meghátráltam...

Most elkezdett nőni a hasam, ő pedig a többi férfivel ellentétben simogatja a pocimat, mindig mondja, hogy szép vagyok, éreztetni velem, hogy szeret, azt hiszem, ennél boldogabb nem is lehetnék. Azt hiszem, kellett a gyerek ahhoz, hogy ez a szerelem "kiteljesedjen".

Ma már csak az az esküvő vitatémája, mikor legyen (nem akarok kövér lenni az esküvőmön, és jelenleg anyagilag sem engedhetünk meg magunknak egy nagyobb volumenű ünnepséget)

amúgy igen, bármikor hozzámennék :)

2011. júl. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem! Mi mindketten sziklaszilárdan tudtuk,hogy ezt akarjuk, hiszen akkor rá sem szántuk volna magunkat!
2011. júl. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

járás, összeköltözés, eljegyzés, esküvő, és ha minden jól megy, ház és baba, bár az utolsó kettő még változhat. és igen, nálunk is voltak viták, mi is négy éve vagyunk együtt, de úgy gondolom, hogy amíg a problémákat meg tudjátok oldani, addig nincs baj. egy itteni kérdés apropóján megkérdeztem a párom, hogy szerinte melyik a tökéletes kapcsolat:

1. ahol egy hangos szó sincs, minden a nyugalom szigete

2. ahol vannak viták, de meg tudják oldani


válasz a kettes volt, szerinte azért vannak a problémák, hogy megoldják őket. :) és igaza van:) ahol nincs egy hangos szó sem, nem minden esetben jó, ott lehet, hogy az egyik fél csak nyel-nyel, és egyszerre jön ki minden, és az nem mindig jó:) úgyhogy szerintem amíg jól ki jöttök, nincs baj:)

2011. júl. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én kezdettől reméltem, hogy egyszer házasok leszünk, de amikor elkzdődtek az esküvői előkészületek, betojtam. Olyankor mindig elképzeltem, hogy milyen lenne, ha nem házasodnánk össze, és éreztem, hogy az rossz lenne. Így folytattam tovább az esküvőszervezést teljes lelkesedéssel. Ennek már öt éve és egy kislánya, azóta se bántam meg, pedig nem igazán kímél minket az élet.
2011. júl. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Néhány hét után már tudtam, hogy ő az! Sőt: már az első találkozáskor is éreztem ilyesmit, de nem beszéltünk róla. Mi mind a ketten egymást és esküvőt akartunk.
2011. júl. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!