Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Férfiak! Akik nem akartok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Akik nem akartok soha házasságot kötni, de ezt nem meritek bevallani a párotoknak? Miért?

Figyelt kérdés
Pl. csak párkapcsolatban akartok élni....
2011. aug. 29. 11:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
54%

Mert a legtöbb nő még mindig arról álmodik, h egyszer férjhez megy. Nem tudom, beléjük van kódolva (kivéve akibe nem).


29/F

2011. aug. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
82%

Mert nincs bennük gerinc ...


34/L

2011. aug. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
38%

én nőben vagyok ilyen. bevallottam már neki számtalanszor, elmagyaráztam, h szerintem miért nincs értelme aláírni egy vacak papírt.

ő meg folyton a gyűrűvel nyaggat.

pedig azt is elmondtam, hogy őt képzelem el a leendő gyerekem apjának.

hát, ha neki ez sem elég, akkor vegyen feleségül olyat, akit nem szeret úgy mint engem, de hajlandó hozzá feleségül menni :P

2011. aug. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
81%

utolsó: szerinted egy gyerek, vagy egy gyűrű a nagyobb elköteleződés? Ha gyereket képes lennél neki szülni, és ezzel hozzá kötni a sorsodat... akkor ezen mit változtatna egy házasság? (a házasság kevesebb kötöttség, mint egy gyerek)

Én sosem értettem ezt a logikát.

arról nem is beszélve, hogy jó pár rémtörténet kering itt a fórumon, hogy az élettársak, x közös gyerekkel nem tudnak szétmenni, vagy a nő fogja a gyerekeit és egy szál ruhában lép le, hogy aztán kéthetenkénti láthatást engedjen az exének.

Sosem értettem ezt.

2011. aug. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
22%

Mert: minek?


Komolyan, hozz fel a házasság mellett objektív, nem érzelem által indukált, logikus érveket.


Gyakorlatilag semmi gyakorlati értelme.

2011. szept. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Ó bocsánat, előző vagyok, valahogy elsiklottam a "de ezt nem meritek bevallani a párotoknak?" rész felett.


Nem tudom, én nem igazán titkolnám előle, de persze nem nyomnám folyamatosan az arcába - véleményem szerint a legtöbb férfi azért nem vallja ezt be, mert fél, hogy (nagy eséllyel) elhagyná őket a nő. És ebben van valami...

2011. szept. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
94%

OFF


"Komolyan, hozz fel a házasság mellett objektív, nem érzelem által indukált, logikus érveket."


Miért kéne a házasság mellett felhozni objektív, logikus érveket? Mondjuk, egy beszélő robot szájából ez még egészen érthetően hangzana, hisz, ő a logika alapján működik...

Nem érzelem által indukált?? :) Most ugye ezt nem gondolod komolyan? Egy párkapcsolat alapja az érzelem. Mind szeretet, mind szerelem. Most akkor miről beszélsz? Fogd fel úgy a házasságot, mint az érzelmek egy életre szóló "hivatalos" kinyilvánítása a szeretteid, rokonaid, barátaid, s elsősorban Isten előtt.

Emberek vagyunk, tele érzelmekkel, ezért nem is értem, hogy miért a logikát keresel a házasságban..

2011. szept. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Objektív érvek: ha úgyis együtt akartok maradni, nagyon sok bürokratikus akadály hárul el, pl. gyereknél nem kell apasági nyilatkozatot tenni a jegyzőnél (szülés előtt és után is szoros határidőn belül), öröklés sokkal egyértelműbb, stb. + a házasság nem csak egy papír, hanem egy biztosíték is. Ha házasok vagytok, sokkal nehezebb csak úgy rácsapni az ajtót valakire, és nagyobb eséllyel kezdtek el dolgozni a kapcsolatotok megmentésén.
2011. szept. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
89%

Objektív érv még van bőven:

Könnyebb hitelt felvenni, mindenféle támogatást összeszedni...

2011. szept. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
65%

én pont mindig a másik esettel találkozok.

már az elején közlöm, hogy h.lyeségnek tartom a papírt, a válási hercehurcát, meg a habos-babos ruhát.

az igazi szerelem, szeretet, boldogság ezektől független, ezért nem is fontosak (nekem).

de nem értették meg, el akartak jegyezni, volt, aki aranygyűrűt vett.

nem fogadtam el, majdnem szakítottunk. csak akkor voltam hajlandó hordani, mikor visszavonta, hogy ez eljegyzési.

egyébként korainak is tartottam 19 évesen, úgy hogy még iskolába járok.

+ én nem vagyok buta tinip.csa...most nagyon divat lett, hogy a 15-6 éves gyerekek eljegyezgetik egymást kis ezüst, meg bizsugyűrűkkel, és akkor ők "gyűrűs menyasszonyok", amit minden találkozáskor 5ször elmondanak, meg fityegtetik a gyűrűiket.

számomra taszító.

egyébkét gerinctelennek tartom az ilyen titkolózó fiúkat.

egy kapcsolat alapja az őszinteség, már az elején közölni kéne hogy bocs, templomos hacacáréra nem vagyok vevő.

ilyen egyszerű (lenne).

2011. szept. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!