Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Linkelnétek szép kísérőgyűrűket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Linkelnétek szép kísérőgyűrűket?

Figyelt kérdés

Rákérdezett a párom, hogy milyen gyűrűt szeretnék a nagy alkalomra majd (meglepi lesz a lánykérés, csak tudakolózott, nehogy mellélőjön). Sajnos munka miatt más városban van egy ideig, úgyhogy az "együtt nézegetünk gyűrűt" most kilőve. Amúgy jó, hogy rákérdezett, mert nem igazán szeretem azokat, amelyeken egy nagy kiálló kő van. Pl ezek: [link]

[link]

Viszont mindenképpen valami kis vékonyat szeretnék, ami azért tűnjön kísérőgyűrűnek. Tudom, hogy mindenki olyat hordhat amilyet szeretne, de én örülnék ha másnak is egyértelmű lenne, hogy "foglalt vagyok", ne egy mindennapi gyűrűnek hasson. Nem igazán vagyok otthon a gyűrű témában, a google találatokat nézegettem már, de nem tudom hogy meddig tart a kísérőgyűrű kinézet és honnan tűnik mindennapinak. Linkelnétek kérlek nem ilyen hatalmas köveseket de ami azért még kísérőgyűrűnek néz ki?


2011. szept. 17. 08:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%

[link]


de amúgy a googlén ezerféle van belőle

2011. szept. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%

Nekem ezek tetszenek... A nagy kiállókövesek nekem sem tetszenek.



[link]

[link]

[link]

[link]

2011. szept. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Most nézem,hogy az első meg a harmadik szinte ugyan az.. :)
2011. szept. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%

[link]

[link]

[link]


Nekem pl. ezek nagyon tetszenek:

[link]

[link]

[link]


26/N

2011. szept. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
34%

Hát szerintem meg a kísérőgyűrű nagy kiálló köves, ez van. Ha nem tetszik, az nem gáz, de nem hiszem, hogy rájönnek az emberek, hogy az olyan gyűrű. Nekem egyből kiszúrta mindenki, az is, aki nem tudja, hogy volt eljegyzés. És mindenki nagyon dicséri.

Ilyesmi [link]

2011. szept. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

A paromnak egy vekony aranygyurut vettem, rubintkovel, amit 4 kis kampo fog le, amik kis sziv alakuak: )

Kepet mobilrol sajna nem tudok linkelni...

2011. szept. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Karikagyűrűn kívül,aki nem tudja hogy volt eljegyzés,annak nem mond semmit egy gyűrű.A kutya nem fogja tudni hogy foglalt vagy,rajtad kívül,meg akik konkrétan tudják.Erre egyértelműen a karika gyűrű utal,de már ez is elveszítette a jelentőségét,mert rengetegen hordanak karikagyűrűt,csak mert tetszik nekik.
2011. szept. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem ez tetszik:

[link] :)

2011. szept. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

nekem sem tetszik a nagy kiálló köves, ezt meg is mondtam, mégis azt kaptam...szóval végül csak olyat vett, ami szerinte (is) az igazi lánykérős gyűrű:)


mondjuk szép, nem az, csak félek, hogy elhagyom a követ vagy letöröm vagy vmi....:S


ilyen:

[link]

2011. szept. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

utolsó gyönyörű a gyűrűd!


[link]


Nekem ilyesmi a gyűrűm és szerintem ez is nagyon gyönyörű!

2011. szept. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!