Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Milyen gyűrűt illik venni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyűrűt illik venni eljegyzésre?

Figyelt kérdés

Hamarosan elszeretném jegyezni barátnőmet, de nem tudom hogy milyen eljegyzési gyűrűt vegyek neki.

Itt gondolok anyagra (ezüst,arany,fehérarany,stb...) és értékre is.

Sok felől hallottam hogy 50-100-150e HUF-os gyűrűkkel szoktak ilyenkor dobálózni, de én kicsit túlzásnak tartom, vagy a fene tudja. Anyagilag még meg is tehetném egy drágább gyűrű vásárlását, de egyáltalán kell az? Mivel szerintem nem az értéke a lényeg, hanem a "szándék".


Kérlek segítsetek milyet illik ilyenkor venni, és milyen érték határok közt.


2009. márc. 22. 22:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én kaptam, akkor egy arany köves gyűrűt kaptam és az eskövőre meg egy ugynolyan mintájú és szinű karikát kő nélkül. Igy együtt tudom hordani a kettőt.
2009. márc. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

En is egy honapja kaptam es arany kis feher kovecskevel! Nagyon tetszik es nem is volt draga. Szoval nem az aran van a lenyeg, hanem szivbol adjad!

Sok boldogsagot! :D

2009. márc. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hordok aranyat, max fehéret a többi szerintem a 40-en túli nők divatja. Úgyhogy én vagy ezüst vagy fehérarany jeggyűrűt szeretnék kapni.
2009. máj. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hagyományosan az eljegyzési gyűrű (solitaire)egyszerű, egy (általában fehér)köves gyűrű.

A barátnőd ízlésétől függ, hogy fehér vagy sárga aranyból készüljön e. A kő lehet gyémánt, vagy ha olcsóbbat szeretnél cirkónia féldrágakő.

Ezüstöt nem javaslom, hiszen az gyorsan kopik, feketedik, állandóan tisztogatni kell.

Egy ilyen gyűrű egy életre szól, olyant kell választani, amire szivesen pillantotok majd 50 év múltán is. Az arany értékállóbb és strapabíró.

2009. jún. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!